کالدول اعلام جدول زمانی برای بازگشایی سالن های ورزشگاه و موزه ها

هونولولو شهردار کرک کالدول در روز سه شنبه اعلام کرد قصد دارد به دنبال فرماندار تصویب اجازه می دهد تا خدمات شخصی — مانند مو سالن آرایشگاه و تو سرو — به رزومه جمعه.

در ضمن در صورت تایید توسط رژیم صهیونیستی است. دیوید Ige او اجازه می دهد هوای آزاد, جاذبه های مانند باغ وحش هونولولو, دریا, زندگی پارک و Kualoa در مرتع پرورش احشام به بازگشایی به عنوان به زودی به عنوان پنج شنبه با تغییرات مناسب در محل.

کالدول همچنین گفت که به دنبال به اجازه می دهد, هوای آزاد, تجمع 10 یا کمتر از افرادی که از همان خانواده است. که شامل گردهمایی در پارک سگ.

کالدول برنامه ریزی شده برای ارسال خود را اصلاح سفارش به فرماندار و امیدوار به شنیدن در عرض 24 ساعت.

با وزارت بهداشت دولت ضبط جدید کروناویروس موارد به مدت سه روز در یک ردیف در روز سه شنبه و همچنین به عنوان های متعدد روز با صفر فقط به چند مورد جدید در اوآهو کالدول گفت که او احساس اعتماد به نفس او می تواند حرکت رو به جلو با بیشتر مراحل بازگشایی هونولولو اقتصاد.

او تشکر اوآهو ساکنان برای انجام بخشی خود را برای کمک به “صاف منحنی” از طریق فیزیکی فاصله و با پوشیدن چهره پوشانده اند.

“اگر آن را برای شما ما نمی تواند شروع به گرم کردن جامعه ما و باز کردن اقتصاد ما,” او گفت: بعد از ظهر سه شنبه در یک کنفرانس خبری در هونولولو حال.

زندگی در دریا و پارک بود خوشحال به شنیدن این خبر اما بدون قطعی تاریخ افتتاح نشده است.

“بالاترین اولویت ما باقی مانده است سلامت و ایمنی از همه مهمانان ما و اعضای تیم گفت:” زندگی در دریا و پارک در بیانیه ای. “ما در حال آماده سازی پروتکل ها و روش های به آدرس اجتماعی فاصله محدود کردن ظرفیت ضد عفونی دست sanitizations و دیگر ایمنی و بهداشت عوامل است. ما ادامه خواهد داد به دقت به دنبال دستورالعمل های ما محلی و ایالتی و فدرال مقامات دولتی و کارشناسان بهداشت و درمان که در حال آماده شدن برای از سرگیری عملیات.”

هر چند از آن است که مجاز به باز کردن هر چه زودتر این باغ وحش است با هدف قرار دادن تظاهرکنندگان در تاریخ ژوئن 5.

کالدول گفت که بعد از این هفته او را به دنبال تصویب به بازگشایی ادارات در ژوئن 5, و همچنین در پشت سر هم با بازگشایی رستوران برای ناهار خوردن در خدمات. مرکز شهر رستوران نیاز به مرکز شهر دفاتر خود را باز گفت.

او همچنین به دنبال تصویب داخل سالن اجتماعات 10 یا کمتر افراد در منازل و همچنین غیرتجاری تنظیمات مانند الکلی های گمنام جلسات در یک کلیسا به عنوان مثال زمانی که فاصله فیزیکی از 6 فوت از هم جدا تمرین همراه با پوشش صورت که در آن ممکن است.

کالدول نیز خواهد خواست که داخل عملیات از جمله تئاتر موزه ها و ورزشگاه قادر به باز کردن در 19 ژوئن با تغییرات مورد نیاز.

بازگشایی کافه ها و کاباره ها و همچنین بزرگ, رویدادهای ورزشی, اما, هنوز مورد بحث است.

“این دولت هدف در هر مرحله از راه است برای قرار دادن بهداشت و ایمنی مهمترین” کالدول گفت.

به عنوان برای گردشگری و او می خواهم برای دیدن تدریجی بازگشایی به interisland برای سفر اوآهو, بدون اجباری 14 روز در قرنطینه احتمالا مدتی در چند هفته اول ماه ژوئن گفت: تا زمانی که موارد باقی می ماند در صفر تا سه بار در روز است.

امکانات دیگر برای باز کردن گردشگری شامل تشکیل یک “سفر حباب” با استرالیا و نیوزیلند گفت: یا کره جنوبی و ژاپن که در آن تعدادی از coronavirus موارد کم است.

کالدول گفت که او احساس غرور و افتخار در سفر به یادبود ملی مرکز اقیانوس آرام در Punchbowl در روز یادبود و متوجه آنچه در یک مکان منحصر به فرد اوآهو است که در میان خاص کشور که در آن بیش از 100 ، 000 آمریکایی درگذشت از COVID-19.

“ما اعداد چه هستند چرا که مردم این محل از آن زمان به قلب و همه چیز را از آنها خواسته شد و گفت:” کالدول اذعان فداکاری مردم ساخته شده اند. “من می خواستم با تشکر از همه شما و من می خواهم شما را به درک که ما می توانیم از طریق این و که با ادامه به کار با هم به عنوان ما را از طریق این باز کردن یو پی اس و به عنوان ما همچنان به پوشیدن ما پوشش صورت و تمرین فیزیکی خوب فاصله گرفتن و رفتن را از طریق چالش های ما حتی نمی دانم در مورد ما می توانید به حتی جایی بهتر از ما بودند.”

کالدول همچنین اعلام کرد روز سه شنبه راه اندازی هاوایی سلامت روان Pro Bono COVID-19 پروژه خواهد شد که ارائه خدمات رایگان برای کسانی که در برخورد با کروناویروس-چالش های مربوط به.

تلاش conceptualized توسط روانشناسان بالینی Lawrie ایگنکیو و گراهام تیلور ارائه خواهد شد کمک از جامعه روانشناسان و درمانگران و مشاوران برای کسانی که بدون بیمه درمانی که در حال مبارزه در طول COVID-19 بحران است.

کسانی که به دنبال خدمات ارائه می شود آنلاین پزشکی از راه دور سیستم عامل تنها — امضا خواهد کرد تا از طریق یک پرسشنامه محرمانه و سپس صبر کنید تا یک هماهنگ کننده برای اتصال آنها را با یک ارائه دهنده در حدود 48 تا 72 ساعت است.

اطلاعات بیشتر در مورد این پروژه در دسترس است در هاوایی انجمن روانشناسی وب سایت در hawaiipsychology.org.

پیشنهاد بازگشایی برنامه

هونولولو شهردار کرک کالدول پیشنهاد جدول زمانی برای بازگشایی:

پنج شنبه

> > , هوای آزاد, عملیات مانند باغ وحش هونولولو, دریا, زندگی پارک Kualoa مزرعه و پارک های آب

جمعه

>> خدمات شخصی کسب و کار از جمله سالن مو آرایشگران ناخن تکنسین های هنرمندان خال کوبی

>> اجازه می دهد هوای تجمعات از 10 یا کمتر افراد از همان خانواده

ژوئن 5

>> کسب و کار و دفاتر تجاری و رستوران برای ناهار خوردن در خدمات

>> اجازه می دهد داخل سالن اجتماعات 10 یا کمتر افراد از همان خانواده

ژوئن 19

>> داخلی عملیات مانند سینما, موزه ها و سالن های ورزشی

منبع: شهر و شهرستان هونولولو

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de