کال مردان بالای استنفورد برای باز کردن Pac-12 مسابقات

لاس وگاس — به صورت کال و استنفورد بازیکنان و مربیان بازی رفت — حتی با یک ابر عدم قطعیت در ورزش جهان و جهان.

شاید در آخرین بازی فصل در مقابل طرفداران با توجه به تهدید coronavirus کال خرس نمی خواهم به آن را آخرین بازی.

مت بردلی و پاریس Austin هر دو تا به حال 18 امتیاز همراه با شش ریباند هر یک منجر به کالیفرنیا گذشته استنفورد 63-51 در دور اول Pac-12 مسابقات چهارشنبه شب در T-موبایل آرنا.

کال (14-18) که وارد این مسابقات به عنوان 10 دانه پیشرفته به بازی شماره 2 UCLA در روز پنج شنبه. کریم جنوبی اضافه 15 امتیاز برای خرس.

این بازی خواهد بود در میان گذشته و بدون فن محدودیت. لیگ اعلام کرد قبل از بازی در کنفرانس مسابقات برگزار خواهد شد در زیر محدود سیاست حضور و غیاب.

پیش از آن در روز NCAA اعلام کرد که سالانه خود را از مسابقات می توان تحت شرایط مشابه است.

“اگر سلامت و ایمنی اولویت شماره 1 که به ما می گویند این است که پس از آن به طور کامل پشتیبانی نگه داشتن فقط کسانی که لازم است به رقابت در بازی فردا گفت:” کال مربی علامت فاکس برنده 300 بازی در حرفه خود. “و امیدوارم ما را می سازند و بازی خوب.”

“من فکر می کنم بازیکنان و همه ایمنی مهم ترین چیز” Austin گفت. “ما عشق را به بازی در مقابل طرفداران اما در حال حاضر ایمنی مهم ترین چیز است.”

Daejon دیویس led هفتم-کشت استنفورد (20-12) با 16 امتیاز و برایس بخواهد تا به حال 10 عنوان NCAA-حباب کاردینالها به پایان رسید 17-از-53 تیراندازی (32%).

“من فکر می کنم امروز ما فقط — قصد وجود دارد و مراقبت عامل به عنوان مربی گفت: وجود دارد” وصیتنامه گفت. “اما من فکر می کنم ما گذاشته کمی از یک تخم مرغ امروز. و فقط بسکتبال ما زندگی می کند که در خط راست در حال حاضر. و ما موفق به انجام این کار است.”

خرس شروع به پریدن کرد به 7-0 سرب و هرگز ازمایش کرده. استنفورد یک بار آن را در 17. کال چراغ 30-20 در بئب, نوجوانی دربسته در محیط توسط Joel قهوه ای در حال اجرا لیآپ در زنگ. خرس ساخته شده خود را در بزرگترین سرب در 16 در اواخر بازی و در حال حاضر به عقب نگاه در خود 50-40 دست دادن به برونز در Jan. 19.

“آن بوده است مدت زمان طولانی از آنجایی که ما UCLA” روباه گفت. “آنها به طور کامل تیم های مختلف. ما نمی تواند نمره خود دفاع بود و نخبگان است.”

دانشگاه استنفورد در حباب

استنفورد مربی Jerod هاسه در انتظار کلمه در یک ممکن است NCAA اسکله یکشنبه.

“اگر شما نگاه کنید در یک تکه کاغذ من فکر می کنم ما خواهد بود,” او گفت:. “اما در سمت تلنگر است که آن را تست چشم. اگر شما را امشب از معادله من فکر می کنم ما تست چشم به نظر می رسد خیلی خوب است. ما یک تیم است که رقابت دفاعی برای بیشتر قسمت ها شده اند نخبگان همواره در این سال است.”

فاکس التماس برای رقیب خود انتخاب شود.

“اول از همه ما ضرب و شتم یک تیم فوق العاده است.” “این لیگ سزاوار به هفت تیم در مسابقات NCAA. استنفورد به حال برخی از بزرگ برنده است.”

رقابت

تیم تقسیم فصل به طور منظم با کال برنده بازی دوم در خانه 52-50 در Jan. 26. این چهارمین بار تیم را ملاقات کرد در 22 سال سابقه از کنفرانس و مسابقات. سری رکورد 2-2. آخرین بار در سال 2012 زمانی که کاردینال برنده 76-58. طلایی خرس هنوز منجر تمام وقت سری 150-125.

نکته-INS

کال: فاکس نیز مربی در نوادا (2004-2009) و گرجستان (2009-2018) در حال حاضر 300-194. این اولین بار کال آمد به این مسابقات به عنوان یک 10 دانه. آنها هرگز کمتر از نهم. خرس در حال حاضر 17-22 در مسابقات بازی.

دانشگاه استنفورد: کاردینال به دنبال رسیدن به مسابقات NCAA برای اولین بار پس از سال 2014. آینده به روز شنبه استنفورد به رهبری Pac-12 در تیراندازی در 47.4 درصد و 20 در سراسر کشور. جالب اینجاست که کاردینال شات 27.3 درصد در نیمه اول. استنفورد به حال سه بازیکن کسب تمام Pac-12 شناخت با teamer اسکار دا سیلوا (چهار نقطه) بود که به طور متوسط 16.1 امتیاز در هر بازی که به روز شنبه.

بعدی

کال: بازی شماره 2 UCLA پنج شنبه در دور چهارم.

دانشگاه استنفورد: در انتظار کلمه برای یک postseason مسابقات اسکله.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im