کال آتش NOAA هشدار می دهند از تشدید خطر آتش سوزی تا ظهر پنج شنبه

آتش مقامات هشدار به ساکنان به توجه نزدیک به تشدید خطر آتش سوزی با یک پرچم قرمز آب و هوا هشدار شروع سه شنبه شب به دلیل خشک چمن و سایر سوخت می تواند آتش.

همانطور که از دوشنبه کال آتش به حالت تعلیق تا اطلاع ثانوی منزل مسکونی و سوختگی مجوز در سونوما دریاچه نپا Solano, Yolo و Colusa شهرستانهای استان است.

علاوه بر این از سه شنبه شب از طریق ظهر سهشنبه ملی اقیانوسی و جوی دولت صادر کرده است یک هشدار از پرچم قرمز و یا در معرض خطر آتش سوزی شرایط آب و هوایی به صورت داخلی کالیفرنیا شروع فقط در شرق شهرستان سونوما. یک پرچم قرمز هشدار صادر شده است برای آب و اتفاقاتی که ممکن است در نتیجه آتش سوزی شدید شرایط در عرض 24 ساعت.

رایت اجازه تعلیق متوجه شد باعث افزایش خطر آتش سوزی ناشی از مرده چمن و داغتر خشک کن شرایط در منطقه است. فوریه خشک ترین ماه پس از 1850s در کالیفرنیا راه اندازی یک برنامه به طور بالقوه خطرناک, تابستان, Cal-آتش نشانی گفت: در یک بیانیه آماده.

“در چند سال گذشته شاهد ویرانگر یادآوری است که نمی تواند اجازه گارد خود را. …تنها راه برای کاهش آسیب آنها باعث از طریق پیشگیری و آماده سازی” کال رئیس آتش نشانی تام پورتر گفت. “پتانسیل بزرگ برای خشک داغ, آب و هوا که سوخت آتش سوزی های گسترده در طول چند سال گذشته باز خواهد گشت دوباره در این سال پس از آن تا به عموم مردم آماده شود.”

رئیس شانا جونز از کال آتش سونوما-دریاچه-ناپا واحد گفت: در wildland مناطق جرقه برقگیرهای مورد نیاز در تمام پرتابل بنزینی, تجهیزات از جمله تراکتور, ترکیب, اره علف خواران و چمن. ساکنان همچنین باید مطمئن شوید که آنها 100 پا از دفاع فضایی در اطراف خانه.

کال آتش ممکن است موضوع محدود موقت سوزاندن مجوز دارد و ضروری است دلیل توجه به بهداشت عمومی و ایمنی. کشاورزی و مدیریت زمین آموزش آتش و دیگر صنعتی از نوع سوختن تایید شود ممکن اگر یک کال آتش رسمی بازرسی رایت در سایت ها و مسائل مربوط به مجوز خاص.

تعلیق رایت مجوز برای مسکونی چشم انداز باقی مانده و نمی شود به آتش در اردو و یا در مالکیت خصوصی.

شما می توانید رسیدن به تحریریه لری A. کارتر در 707-521-5470 یا [email protected] در توییتر @loriacarter.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>