Buttigieg در دفاع به عنوان رقبای هدف بلانت حرکت خود را

دوور, N. H. >>پیت Buttigieg شده است دفاع تمام آخر هفته خود را به عنوان دموکراتیک ریاست جمهوری رقبا حمله کردند و او را در همه چیز از مبارزه خود را برای ارتباط با رای دهندگان به پذیرش کمک های مبارزات انتخاباتی از بزرگ اهدا کنندگان در تلاش برای بلانت هر حرکت به عنوان روز سه شنبه نیوهمپشایر اولیه.

ایالت ورمونت برنی ساندرز که اساسا با Buttigieg در هفته گذشته, آیووا, قفقاز, لعنتی شهردار سابق South Bend, ایندیانا, برای گرفتن سهم از بسیار ثروتمند نشان می دهد Buttigieg نمی شوی به “وال استریت غولهای” و یا “شرکت نخبگان.” ماساچوست ایالت الیزابت وارن ابراز مشابه انتقاد گفتن ABC “این هفته” که “ائتلاف میلیاردرهای است دقیقا همان چیزی است که برای حمل ما است.” معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن گفت: همان برنامه ای است که Buttigieg نشده است قادر به “متحد کردن جامعه سیاه و سفید.”

رگبار انتقاد امروز تازه بود شواهدی وجود دارد که Buttigieg بود که تقریبا ناشناخته در سیاست های ملی از یک سال پیش تبدیل به اوایل پیشتاز در جنگ برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری. تحولات طلیعه چیزی بودن در یک مرحله جدید از مبارزه که تست خواهد شد که چگونه Buttigieg در پاسخ به فشار به خصوص که این مسابقه حرکت به نژادی متنوع متحده که در آن او تلاش برای به دست آوردن کشش.

Buttigieg آمار در بایدن که روز شنبه با اظهار تاسف مقایسه بین شهردار سابق و رئیس جمهور سابق باراک اوباما ،

“اوه بیا مرد” بایدن به خبرنگاران گفت:. “این مرد است نه باراک اوباما.”

“و او به من گفت حق من نیست” Buttigieg پاسخ در سی ان ان “وضعیت اتحادیه”. “و نه او. نه این است که هر یک از ما در حال اجرا برای رئيس جمهور.”

او بعد از ارائه یک مایل نقد ساندرز’ مبارز تماس برای انقلاب است.

“اجازه دهید به یاد داشته باشید ما با آن روبرو هستیم بیشتر تفرقه رئیس جمهور از زمان ما به همین دلیل است که ما نمی توانیم خطر تقسیم آمریکایی ها بیشتر” Buttigieg گفت: بیش از 1800 نفر در یک رویداد در Nashua, New Hampshire.

بعد در دوور او خودش را اعلام نامزد در حال افزایش است. “ما در حال مبارزه با قوی ترین شتاب در ایالت نیوهمشایر با تشکر از شما,” او گفت: یک جمعیت چند صد.

در حالی که پاسخ به برخی از حملات Buttigieg نمی تشدید هر دشمنی امروز. که می تواند کمک به حفظ انرژی خود را خوش بینانه, آیووا, کمپین است که در آن او به تصویر کشیده شده خود را به عنوان بالا واشنگتن فرای.

“بخشی از دلیل که چرا او را به خوبی انجام می دهند این است که او یک دختر زیبا آفتابی, خوش بین, ارائه,” به گفته دیوید اکسلراد سابق مشاور ارشد اوباما ، “از نظر تاکتیکی من فکر می کنم آن را هوشمند برای رسیدگی به آن راه او را از دست زدن به آن. ما هنوز هم نمی دانم چه تاثیر هر یک از این خواهد شد.”

اما در نشانه ای از پتانسیل موانع پیش رو برای Buttigieg, حتی رای دهندگان به شدت سفید دولت مانند نیوهمپشایر گفت: آنها می خواستند برای دیدن شواهدی وجود دارد که او می تواند ایجاد روابط با مردم رنگ. Kim Holman از Brookline, نیوهمشایر گفت: او مردد اما متمایل به سمت Buttigieg را “انرژی و شور و شوق است.” در عین حال مبارزه خود را تا کنون به خصوص با رای دهندگان وزن در تصمیم گیری است.

“این قطعا یک نگرانی است. نیوهمپشایر فوق العاده سفید دولت” 52 ساله مربی شخصی گفت. “من امیدوار هستم که او طنین انداز بیشتر با مردم رنگ.”

Buttigieg ایستاده است مطرح شده به چالش Sanders. دو مدعی نمایندگی مخالف ایدئولوژیک بال از حزب و در عین حال ساندرز تحت فشار است تا نشان دهد که او می تواند متحد دموکرات اگر او نامزد. با که در ذهن مترقی سناتور ورمونت به دنبال واجد شرایط انتقادات خود را از Buttigieg.

هنگامی که یک ساندرز حامی در پلیموث خندید و اشاره ای Buttigieg Sanders, interjected “ما در اینجا به بدنام پیت.”

اما ساندرز با این وجود اقدام به انفجار Buttigieg روابط به اهدا کنندگان. و یکی از برجسته ترین عناصر عملیاتی سابق ایالت اوهایو ایالت نینا Turner پاره پاره به هر دو Buttigieg و میلیاردر سابق مایکل بلومبرگ شهردار در یک رویداد جداگانه بعد از امروز.

او ناودان Buttigieg برای جمع آوری کمک های مردمی با میلیاردرهای در شراب غار شامل Swarovsky لوستر کریستال. و او گذاشته به بلومبرگ برای پرش اولیه رای گیری متحده و در حال اجرا مبارزات انتخاباتی با بودجه صدها میلیون دلار از ثروت شخصی.

“که در کنار شما هستند ؟” او بارها و بارها خواسته جمعیت به سلامتی.

وجود دارد دیگر لحظات بی دست و پا امروز در کشش نهایی از نیوهمپشایر مبارزات انتخاباتی. در طول یک تظاهرات در پایتخت دولت از کنکورد وارن اعلام کرد “آن را تا به شما ماساچوست.”

در طی یک رویداد در همپتون یک زن خواسته بایدن به توضیح خود منصه در آیووا. او گفت: این سوال خوبی است و سپس از او خواست اگر او می خواهم به یک جلسه. زمانی که او گفت که او تا به حال بایدن پاسخ داد: “نه شما نیست” و اقدام به تماس او را “یک دروغ گفتن سگ رو اسب سرباز.” مخاطبان خندید طول ارز.

هرج و مرج از آیووا قفقاز درنگ بیش از نیوهمپشایر مسابقه. مشکلات با یک برنامه منجر به تاخیر در نتایج و سوالاتی در مورد دقت و صحت شمارش آرا. تقریبا یک هفته پس از قفقاز به آسوشیتد پرس اعلام نشده یک نتیجه.

در یک مصاحبه در سی ان ان “وضعیت اتحادیه” امروز دموکراتیک ملی رئیس کمیته تام پرز گفت که او “به عنوان جهنم دیوانه” در مورد وضعیت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>