Buttigieg در چهارراه پس از فقیر پایان در کارولینای جنوبی

RALEIGH, North Carolina >> پنجره بسته است برای پیت Buttigieg را longshot انتخابات ریاست جمهوری است.

خود را در جایگاه چهارم به پایان برساند در کارولینای جنوبی در معرض یک آسیب پذیری هسته یعنی ناتوانی در جلب حمایت از رای دهندگان که در حال حیاتی برای هر پیروزی ائتلاف دموکراتیک.

در حال حاضر او سر به سوپر شنبه بدون شتاب و خراش دادن پول در برابر دیگر نامزدها است که هر دو. حتی برخی از دموکرات ها که در میان تحسین او می گویند که آن را ممکن است زمان را در نظر بگیرید که آیا آن را عاقلانه به خیلی دورتر بروید.

“من فکر می کنم او باید برای تصمیم گیری خیلی زود گفت:” دیوید اکسلراد سابق مشاور ارشد باراک اوباما رئیس جمهوری آمریکا. “اجازه دهید فقط به تصریح او ستاره مجری سال 2020 است. اگر شما می باید گفت از یک سال پیش پیت Buttigieg خواهد بود در میان نماینده رهبران رفتن به کارولینای جنوبی, همه می خنده.

“اما مسیر خود را به واقع کشیدن آن نیاز به دستیابی به سرعت فرار با پیروزی در آیووا برنده نیوهمپشایر و پرتاب خود را به نوادا و کارولینای جنوبی در یک راه است که کسب او نگاه دوم از رای دهندگان که نمی شد به او یک” Alexrod گفت.

فاجعه رای شمارش مسائل در آیووا کاهش محوری او ممکن است به دست آورد از یک بار غیر قابل تصور برنده شدن در حالی که موج غیر منتظره توسط مینه سوتا بهداشت ، ctq به احتمال زیاد او را نگه داشته و از چیدن خاموش مقدماتی نیوهمپشایر برنده ورمونت بهداشت ، برنی ساندرز.

“بنابراین قبل یا پس از سه شنبه من حس است که او را به تصمیم گیری که آیا یک راه وجود دارد به جلو و اگر نه آیا آن زمان به تماس پایان دادن به این مبارزه است. من فکر می کنم آن را که ساده” اکسلراد گفت.

در یک مصاحبه با ان بی سی “ملاقات با مطبوعات” Buttigieg قول داد برای رفتن حداقل از طریق سوپر سه شنبه بود اما مبهم در چه اتفاقی می افتد اگر او نمی کرایه هست.

مشاوران گفت: آنها بر این باورند Buttigieg بیرون می آیند اولیه رای گیری با کثرت نمایندگان, اما تنها اگر او قادر است به پایین نگه داشتن ساندرز’ حاشیه. به همین دلیل کمپین های تبلیغاتی در ساندرز’ دولت خانه و در جای دیگر به امید داشتن در حال اجرا در اتاق پست-سه شنبه زمانی که کشورهای مانند میشیگان به نظر می رسد مطلوب تر به Buttigieg.

همچنین طرح خود را متکی نامزد حذف از مسابقه به عنوان میلیاردر فعال تام Steyer آیا شنبه پس از ناامید کننده مقام سوم پایان در کارولینای جنوبی است. نه Klobuchar و نه ماساچوست ایالت الیزابت وارن پیشنهاد او را دنبال Steyer خروج.

“ما واقعا معتقدیم این مورد محدود کردن سن. ساندرز’ سرب و مطمئن شوید که آن را ممکن است برای بستن این فاصله باقی مانده متحده است که تبدیل شدن بیشتر و دوستانه” مایکل هلی Buttigieg ارشد استراتژیست به خبرنگاران گفت: روز شنبه. اما او را متوقف کوتاه گفت که چگونه بسیاری از 1,331 مجموع نمایندگان در خطر است, در روز سه شنبه Buttigieg باید برنده به ادامه قابل دوام.

هنوز هم برخی زود و هنوز وفادار جمع آوری اعانه بودند اکراه ابراز شک و تردید است که Buttigieg می تواند در حفظ منابع مالی و پست کافی سود در سراسر کشور در روز سه شنبه به مدت طولانی زنده ماندن به ماه مارس است.

یکی Buttigieg دهنده صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن در اینترنت چرا که او مجاز به صحبت علنی در مورد استراتژی گفت که سه شنبه دلهره آور بود چرا که از آن در مقیاس و که این امر می تواند بسیار دشوار برای او را جدی باز گشت.

دیگران کمتر وخیم اشاره به ترکیبی از غرور و wistfulness در داستان 38 ساله سابق متوسط شهر شهردار که مطرح $75 میلیون در سال گذشته و جان سالم به در این مدت برای به اشتراک گذاشتن بحث مرحله در هفته گذشته با پیشرو برای نامزدی حزب دموکرات.

Buttigieg برنامه باقی می ماند و تهاجمی است. او رویدادهای برنامه ریزی شده در دالاس امروز و اکلاهما سیتی و سن دیگو در دوشنبه فشردن Austin و سن دیگو جمع آوری اعانه در بین, قبل از تجمع در یک طبقه کارگر حومه دیترویت در روز سه شنبه شب.

Macomb County, Michigan, رویداد خود بیانیه ای از خوش بینی. میشیگان قلب صنعتی میانه که Buttigieg طولانی استدلال او منعکس کننده ترین, دارای, اصلی خود را در مارس 10.

Buttigieg انتخاباتی شده است صدور ثابت جمع آوری کمک های مالی درخواست, دعوت از خیرین برای کمک به او در رسیدن به $13 میلیون سهشنبه هر چند تمام این هفته مبارزات انتخاباتی شده است صدور به روز رسانی نشان دادن او کوتاه است.

هیچ اشاره از ضعیف انرژی در رالی اواخر روز شنبه که در آن هزاران نفر در بسته بندی Broughton دبیرستان بدنسازی که در آن Buttigieg شد headlining یک رالی به عنوان نتیجه هنوز هم در آینده از کارولینای جنوبی است.

“ما به گرد هم می آیند برای نوشتن یک داستان جدید برای آینده ما. بنابراین اجازه دهید این انتخابات که در مورد آینده” Buttigieg گفت: باعث roars از انرژی مخاطبان است.

با وجود آن بی پروا به سلامتی, اکسلراد توصیف Buttigieg به عنوان یک “hyper-تحلیلی پسر” که “در میان همه نامزدها روانی احساسی مناسب برای یک تصمیم منطقی.

“و من فکر می کنم که او بسیار هوشیار و آرام و را هوشیار و آرام تحلیل” اکسلراد گفت. “تنها چیزی که ممکن است تقلا بر او است و هواداران او در سراسر کشور که در حال رفتن به کمتر مشتاق به آن را بدهد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>