با مته سوراخ کردن مراحل گذشته به عنوان اطلاعات مجلس سنا صندلی در میان FBI حمله به انبار فروش

واشنگتن — جمهوری خواه ایالت ریچارد با مته سوراخ کردن موقت پا به کنار به عنوان رئیس کمیته اطلاعات مجلس سنا روز پنج شنبه پس از FBI خدمت کرده یک حکم جستجو برای تلفن همراه خود را به عنوان بخشی از تحقیقات به بهنگام فروش سهام به کروناویروس بیماری همه گیر.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل اعلام کرد که این حرکت گفته او و با مته سوراخ کردن موافقت کرده بود که در این کمیته بهترین منافع. به عنوان او ducked به یک جمهوری خواه مجلس سنا ناهار با مته سوراخ کردن خبرنگاران گفت: در این کنگره که او فکر آن را “کار درست را انجام دهد.”

“این یک حواس پرتی به سخت کار کمیته و اعضای, و من فکر می کنم که امنیت کشور خیلی مهم است که یک حواس پرتی” با مته سوراخ کردن گفت.

با مته سوراخ کردن از کارولینای شمالی گفت: خدمت کردن باقی مانده از مدت خود را به پایان می رسد که در سال 2023. او در حال اجرا است برای انتخاب مجدد.

FBI مقامات نشان داد تا در بورر را با حکم روز چهارشنبه دو نفر آشنا با تحقیقات گفت: مارک قابل توجهی تشدید به وزارت دادگستری تحقیقات به اینکه بهره برداری با مته سوراخ کردن اطلاعات مربوط به پیشرفت زمانی که او تخلیه آنجا که $1.7 میلیون سهام در روز قبل از coronavirus ناشی از بازار به نازل شدن. مردم صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود به این دلیل که آنها مجاز به بحث در مورد در حال انجام تحقیقات است.

جستجو در حکم خدمت کرده بود در یک وکیل با مته سوراخ کردن و ماموران اف بی آی رفت و به سناتور خانه در منطقه واشنگتن برای بازیابی تلفن همراه, یک مقام ارشد وزارت دادگستری رسمی گفت. تصمیم برای به دست آوردن حکم که باید مجاز توسط یک قاضی تصویب شد در بالاترین سطح از بخش رسمی گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن در صحبت با خبرنگاران در کاخ سفید قبل از سفر به پنسیلوانیا در روز پنج شنبه گفت که او غافل است که با مته سوراخ کردن ترک هوش خود را ارسال.

“من می دانم که هیچ چیز در مورد آن — هرگز در مورد آن با کسی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “این خیلی بد است.”

وزارت دادگستری کاهش یافته است به نظر. با مته سوراخ کردن وکیل نیست پاسخ دادن به تلفن و پیام های ایمیل اما در بیانیه ای گفت: در ماه گذشته که قانون روشن است که هر سناتور می توانید با شرکت در معاملات بازار سهام بر اساس اطلاعات عمومی “را به عنوان سن. با مته سوراخ کردن را انجام داد.” وکیل آلیس فیشر گفته بود که با مته سوراخ کردن استقبال یک بررسی از فروش سهام “که ایجاد خواهد شد که اقدامات او مناسب بودند.”

با مته سوراخ کردن تخلف را رد کرده است اما همچنین درخواست یک اخلاق نقد و بررسی سهام فروش. تصمیم خود را روز شنبه به نظر می رسد به برخی از اعضای این کمیته که در آن با مته سوراخ کردن است محبوب رئیس و اغلب مشغول به کار در یک دو حزبی بر اساس.

“وای وای” گفت: سناتور. سوزان کالینز R-مین پس از یادگیری است که با مته سوراخ کردن تا به حال به طور موقت پا به کنار. “من نمی دانم چه بگویم. من واقعا نمی دانم در مورد آن. او شده است بسیار عالی رئیس کمیته.”

تگزاس ایالت John Cornyn دیگر جمهوری خواه در هوش پانل گفت: او جهات با مته سوراخ کردن تصمیم, و اضافه کرد که “او را به عنوان یک برائت درست مثل هر کس دیگری.”

“بهترین من می توانم بگویم او در تلاش برای انجام کار درست توسط سنا و من آن را درک” Cornyn گفت.

سنا سوابق نشان می دهد که با مته سوراخ کردن و خود فروخته بین حدود 600.000 $و $1.7 میلیون نفر در بیش از 30 معاملات در اواخر ماه آوریل و اواسط ماه فوریه فقط قبل از شروع بازار nosedive به دولت و مقامات بهداشت شروع به صدا هشدار در مورد ویروس. چند تا از سهام در شرکت های که خود هتل.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net