سوختگی خطرات در کانون توجه

جکسون Lavell-لیبوسلتن Dunsborough بار

A study conducted by the University of Tasmania found the air pollution caused by prescribed burns resulted in respiratory health issues.
آیکون دوربینیک مطالعه انجام شده توسط دانشگاه تاسمانی یافت آلودگی هوا ناشی از تجویز سوختگی تنفسی منجر به مسائل مربوط به سلامت.

جنوب غرب MLC دایان Evers است تشویق دولت و پاسخ دولت به نگرانی در مورد منطقه ای تجویز سوزاندن شیوه های برجسته در طول COVID-19 بحران است.

با توجه به گزارش منتشر شده در مجله پزشکی استرالیا در مارس 23, 73 درصد از روزهایی که آلودگی هوا در WA بیش از حد ملی کیفیت هوا استاندارد سطح طی 15 سال دوره بودند به طور مستقیم ناشی از تجویز سوختگی یا آتش سوزی.

این گزارش نشان داد که حدود 41 زودرس و مرگ و میر 273 بستری شدن در بیمارستان و 123 اورژانس به دلیل آلودگی هوا در بین سال های 2002 و تا سال 2017 وادار کردن دولت به تحمل حدود 97.1 میلیون دلار در هزینه های سلامت.

Ms Evers که قبلا به نام برای بررسی bushfire کاهش شیوه های گفت که او تا به حال شنیده فوری نگرانی در مورد سوزاندن مجوز با نظر به عمل محیط زیست و سلامت اثرات.

“ما باید رها سالانه سوزاندن اهداف و به جای تمرکز بر برنامه ریزی استراتژیک در اطراف شهرها و زیرساخت های,” او گفت:.

“هر تجویز سوزاندن جنگل ها و جنگل باید بر اساس اصول زیست محیطی و مستقل کارشناسی ارزیابی ریسک شامل برنامه ریزی استفاده از زمین, مسکونی, طراحی و جامعه آمادگی برای کاهش خطر استراتژی.

Ms Evers گفت که او معتقد است یک فرصت وجود داشته برای تجدید نظر در استفاده از تجویز سوزاندن شیوه هنگامی که دولت انتقال از آن اورژانس دوره است.

“کمتر تجویز می سوزد به معنی کمتر خطر سلامت به داوطلبان و همچنین اعضای جامعه گسترده تر ماندن در خانه و با توجه به اینکه COVID-19 قابل توجهی می تواند باعث بیماری تنفسی و محل در معرض خطر کسانی که در معرض اثرات منفی دود استنشاق از تجویز می سوزاند,” او گفت:.

این عضو سابق برای Vasse برنی کارشناسی ارشد گفت: کیفیت بد هوا ناشی از اگزوز خودرو صنعت تولید گازهای گلخانه ای و داخلی, چوب, آتش سوزی در زمستان به احتمال زیاد به علت مرگ و میر زودرس در هر سال. “به طور متوسط از سه مرگ و میر در هر سال نسبت به تجویز سوزاندن کمتر از 5 درصد از مرگ و میر سالانه ناشی از تمام منابع نامطلوب کیفیت هوا” او گفت:.

“تحقیقات باید انجام شود به احتمال زیاد به از دست دادن زندگی از همه عوامل از جمله غیر قابل کنترل bushfires اگر تجویز سوختن است محدود یا متوقف در جمعیت جنوب غرب است.”

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>