بار و یا مزیت? سانتا رزا تجار تقسیم بر ایده برای مرکز شهر, خیابان بسته شدن

سانتا رزا است و شاید اگر از بسته شدن یکی از شلوغ ترین خیابان های مرکز شهر به ترافیک وسیله نقلیه ممکن است تنها چیزی که برای فریب با احتیاط مشتریان و شام را به قلب این شهر در میان coronavirus بیماری همه گیر.

سه بلوک از چهارم خیابان بین B و E خیابان ها خواهد بود به طور موقت تبدیل به یک عابر پیاده عبور و پلازا زیر پیشنهاد به وجود آمد که در میان بحث در تالار شهر گفت: Raissa de la Rosa, شهر توسعه اقتصادی مدیر.

او در سخنرانی روز شنبه خود جلب کرد بررسی مخلوط از کسب و کار و صاحبان اموال مونتاژ در یک تماس ویدیویی با روشن اجماع در مورد اینکه آیا این تغییر نشان داده پتانسیل بار و یا بخشش.

“ما در حال حاضر قبل از COVID مشکلات جذب مصرف کنندگان و شام در مرکز شهر” گفت: Nate آورباخ از Mark Allen Jewelers. “به نظر من بسته شدن خیابان سمت راست در حال حاضر فقط می خواهم اضافه کردن یک مانع است که مردم دور نگه می دارد.”

دیگران بودند که حمایت بیشتری از بسته شدن. آنها شامل شری Huss, co-founder of the Maker Faire, که گفت که او صحبت از طرف جرارد را Paella Y Tapas. اگر این شهر را هدف کمک به احیای مرکز شهر از آن COVID کما ایجاد عرصه های جدید برای تجارت و اجتماعی می تواند مورد نیاز شات در بازو, او گفت:.

“این فقط ممکن است چیزی است که می شود مردم را,” او گفت:, و اشاره کرد که بخش هایی از خیابان می تواند میزبان جداول در مقابل رستوران. “احتمالا وجود دارد نه بسیاری برای از دست دادن و به طور بالقوه وجود دارد چیزی برای به دست آوردن.”

شهرستانها از جمله اوکلند دنور و بوستون در حال حاضر بسته مایل از جاده به خودرو به عنوان همه گیر تعطیل کرده است بسیاری از اقتصاد منجر به کاهش چشمگیری در ترافیک خودرو و ترک فضای بیشتری برای پیاده و دوچرخه سواران. سیاتل رفته بیشتر امید بستن به طور دائم نزدیک 20 مایل از خیابان ها به حالت عادی ترافیک.

سانتا رزا نمی گرفتن که مسیر. در اینجا مسئولان شهرستان پیش بینی یک بسته که باز می شود تا یک چند قابل پیاده بلوک دادن بیشتر باز هوا فضا به رستوران که می خواهید برای بازگشایی اما تنگ و رفاه اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است. جاذبه می تواند امن تر در مرکز شهر مقصد پس از ماه cooped تحت پناهگاه در خانه, سفارشات, de la Rosa گفت.

“شما آن را ببینید در هر نقطه از مردم شروع به باز کردن: مردم به دنبال یک اجتماعی, خروجی,” او گفت:.

شمالی و جنوبی دالان مانند مندوسینو خیابان و خیابان های کوچک که حلقه به میدان باز خواهد ماند تحت سانتا رزا پیش نویس طرح است. و خیابان باز خواهد ماند و به وسایل نقلیه برای آینده قابل پیش بینی به عنوان هر بسته نمی شود در جای خود قرار داده تا همه گیر قوانین آرام به اندازه کافی اجازه می دهد تا برای ناهار خوری در, de la Rosa گفت.

در روز دوشنبه تماس تصویری برخی از صاحبان کسب و کار در مرکز شهر شد و سریع به صدای نگرانی. خیابان بسته می تواند مشتریان جلوگیری به جای فریب آنها را عقب باز گفت. دیگران فکر در مورد تدارکات تحویل محموله و منظقه انتخاب کنید تا و یا تکرار مداوم ناکامی در مورد پارکینگ و بی خانمانی.

تماس یافته بود در مرکز شهر اقدام سازمان که طرفداران برای کسب و کار و صاحبان املاک.

به عنوان بزرگ اجتماعات رد شده توسط این شهرستان از طریق حداقل روز کارگر, که بدان معنی است که در مرکز شهر وجود خواهد داشت در این تابستان بدون برخی از آن فصلی تساوی از جمله محبوب شب چهارشنبه بازار و بسته بندی شده برنامه های آخر هفته که به طور معمول در دادگاه مربع است.

روز پس از تماس de la Rosa گفت که او و تیم او خواهد کار با مرکز شهر اقدام سازمان برای رسیدگی به نگرانی در مورد پیشنهاد است.

هر گونه تصمیم نهایی نمی خواهد نیاز به یک چراغ سبز از شورای شهر, de la Rosa گفت: به دلیل بسته شدن می تواند از طریق انجام یک رویداد خاص اجازه روند.

“ما در حال صحبت کردن در مورد فردا,” او گفت:, “و یا حتی هفته آینده.”

شما می توانید رسیدن به تحریریه خواهد اشمیت در 707-521-5207 یا [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net