بازیکنان بوندسلیگا بیان در حمایت از معترضان

برلین — چهار جوان بازیکنان فوتبال در آلمان بوندسلیگا خطاب مرگ جورج فلوید در ایالات متحده آمریکا در اعتراض به خشونت پلیس و خواستار عدالت بیش از آخر هفته.

انگلستان 20 ساله جناح Jadon سانچو 21 ساله مراکش راست پشت Achraf حکیمی و 22 سال سن مارکوس Thuram اظهارات در این زمینه روز یکشنبه پس به عنوان مثال تعیین شده توسط شالکه آمریکایی هافبک وستون McKennie, 21 روز قبل از.

سانچو به ثمر رساند اولین کلاه ترفند در بوروسیا دورتموند را با پیروزی 6-1 در پادربورن با طرفداران در حال حاضر, اما حذف پیراهن خود را پس از اولین هدف خود را به فاش کردن یک تی شرت با نوشته پیام “عدالت برای جورج فلوید” در مقابل.

“اولین و حرفه ای کلاه ترفند” سانچو گفت: در توییتر. “یک لحظه تلخ و شیرین شخصا به عنوان مهم تر وجود دارد چیزهایی که در جهان امروز است که ما باید رسیدگی و کمک به ایجاد یک تغییر. ما را به گرد هم می آیند به عنوان یکی و مبارزه برای عدالت است. ما با هم قوی تر!”

سانچو داده شد کارت زرد برای مصرف کردن پیراهن خود را, اما آن را متوقف نمی هم تیمی حکیمی از بلند کردن پیراهن خود را به فاش کردن همان پیام پس از او برداشت دورتموند را هدف چهارم در 85 دقیقه است.

فلوید یک دست به دستبند, سیاه, مرد درگذشت دوشنبه پس از یک سفید, مینیاپولیس, افسر پلیس, Derek چوین فشرده زانو خود را برای چند دقیقه در گردن او.

قبلا Thuram در زمان زانو پس از به ثمر در بوروسیا مونشنگلادباخ 4-1 برنده بیش اتحادیه برلین. به گلادباخ به جلو به ثمر رساند در نیمه اول و پس از آن کاهش یافته و چپ خود را از زانو به زمین و استراحت بازوی راست خود را بر ران راست خود به او متمایل شدن سر خود را در آینه. او پنج ثانیه در این موقعیت قبل از وارد شدن دوباره به ادامه.

“بدون هیچ توضیحی نیاز” گلادباخ گفت: در توییتر با یک عکس از Thuram زانو.

آن برانگیخته خاطرات سابق San Francisco 49ers کارفرمایی khezri زانو در آمریکا سرود ملی قبل از بازی در اعتراض به خشونت پلیس و نابرابری نژادی میان سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است.

Thuram که او نیز به ثمر رساند گلادباخ سوم هدف ساخته شده بدون در نظر او ژست بعد از بازی.

“او به نقطه” گلادباخ مربی مارکو رز گفت. “او ساخته شده یک نشانه علیه نژاد پرستی, ما همه به طور کامل پشتیبانی ، من باور دارم که هر کس به طور کامل از آن پشتیبانی می کند که هر کس همان افکار او می کند.”

Thuram پسر فرانسه در جام جهانی برنده لیلیان Thuram برجسته antiracism مبارز.

فلوید مرگ و فیلم از گردن او دوخته تحت چوین زانو پرسیده خشم بیش از درمان از آمریکایی های آفریقایی تبار به دست پلیس منجر به شبانه تظاهرات و درگیری های خشونت آمیز با اجرای قانون در سراسر ایالات متحده است.

در شنبه McKennie عینک بازوبند با دست نوشته پیام “عدالت برای جورج” در اطراف بازوی چپ خود را. McKennie بعد گفت در توییتر: “ما باید به ایستادن برای آنچه که ما در باور و اعتقاد من است که آن زمان که ما شنیده ام!”

McKennie همچنین گفت که او احساس خوب خود را با استفاده از پلت فرم به آدرس یک مشکل دیرینه.

شالکه که از دست 1-0 به Werder Bremen, حمایت McKennie.

“ما به عنوان شالکه 04 در حال حمایت از ما بازیکن را در موقعیت 100%,” باشگاه ورزشی مدیر Jochen اشنایدر گفت: Bild تلخیص. “مرگ خشونت آمیز شهروند آمریکایی جورج فلوید شوکه مردم در سراسر جهان است. ما بازیکن وستون McKennie ارسال یک سیگنال روشن در برابر این غیر قابل باور عمل می کنند و در برابر نژادپرستی دیروز است.”

آلمانی فدراسیون فوتبال به کمیته کنترل این است که تصمیم گیری در روزهای آینده اگر این دخالت با هر گونه تحریم در نهایت تصمیم توسط آن دادگاه ورزش. اما آن است و نه عمل در حوادث مشابه در گذشته است. فدراسیون نیز مبارزه کرد و به شدت علیه نژاد پرستی.

در سال 2014 اتحادیه برلین به جلو آنتونی Ujah نمایش داده می شود یک تی شرت با نام اریک گارنر و کلمات “نمی توانم نفس بکشم” و “عدالت” در اشاره به جلب مرگ پس از یک افسر پلیس قرار می گیرد و او را در آنچه به نظر می رسد با یک سبد.

Ujah بود که بازی برای ماینز در آن زمان هشدار داده و یادآوری ممنوعیت اظهارات سیاسی از فدراسیون.

در روز پنج شنبه Ujah توییتی یک عکس از خود را در اعتراض به از هم اما با فلوید نام تایپ شده در بالا در پررنگ.

دوم-محل دورتموند ماند هفت امتیاز صدرنشین لیگ رهبر بایرن مونیخ با پنج دور به.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>