بونبوری COVID درمانگاه باز در چند روز

شانون Verhagen و Jacinta Cantatoreجنوب غربی بار

Jenelle Hollands and Ashlee Mazure at Brecken Health Bunbury.
آیکون دوربینJenelle جین یا مشروب هلندی و اشلی Mazure در Brecken سلامت بونبوری. اعتبار: Jacinta Cantatore

آن است که تنها چند روز قبل از منطقه ای WA اولین COVID کلینیک باز می شود در بونبوری.

وزیر بهداشت راجر طبخ روز جمعه تایید کرد آن را باز coronavirus تست این هفته اما از دیروز بعد از ظهر یک تاریخ بود هنوز نهایی.

در ضمن شک و تردید برچسبها بیش جنوب غرب, فوتبال, لیگ, Groovin’ به مو و دیگر عمده تقویم به عنوان حوادث لغو سراسر منطقه در تلاش برای متوقف کردن گسترش. پس از وقوع اولین شروع و جنوب غرب ساکنان نگران آنها آلوده شدند به حال به آزمایش می شود در اتومبیل های خود را در خارج از پزشکان عمل جراحی و در پارکینگ از بونبوری بیمارستان.

محلی مراکز پزشکی نیز ramping تا اقدامات حفاظتی به عنوان تعدادی از تشخیص افزایش می یابد, با 28 مورد تأیید در و از دیروز بعد از ظهر.

خارج از هر Brecken مراقبت های بهداشتی در مرکز و بیماران در حال ملاقات با پرستاران در تمام دنده محافظ, تصویر برای اطمینان از هیچ کس با علائم و یا کسانی که سفر خارج از کشور وارد عمل.

مدیر عامل برندا Murrison گفت که تنها در آغاز و پیش بینی این امر همچنان برای شش ماه.

مثل تماشای آهسته حرکت قطار خراب است. مهار باید انجام شود و آن را باید انجام شود در حال حاضر.

برندا Murrison

“تاثیر اقتصادی در استرالیا خواهد بود به مراتب بیشتر اگر ما نمی باشد این در حال حاضر.”

روز یکشنبه دولت اعلام عمومی بهداشت و درمان اضطراری و یک وضعیت اضطراری برای غرب استرالیا و تعداد قابل توجهی از اقدامات پیشگیرانه اعلام شد.

غیر ضروری گردهمایی 500 نفر ممنوع شده بین المللی کشتی کروز دیگر نمی تواند بارانداز در این کشور حداقل برای 30 روز آینده و هر کسی ورود به استرالیا از خارج از کشور باید خود جدا برای 14 روز. جریمه تا 50000 دلار می تواند تحمیل شود برای کسانی که منطبق نیست.

خانواده و هزینه ها از جمله برق و آب و کرایه حمل و نقل عمومی نیز منجمد شده است به عنوان بخشی از یک $607 میلیون دولت بسته محرک برای کمک به تلاش خانواده ها و کسب و کار.

برتر خوانده شده را علامت McGowan خواست غرب استرالیا برای حمایت از کسب و کارهای محلی به عنوان دولت وارد “unchartered خاک” و اقتصاد احساس تاثیر COVID-19.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im