بونبوری بسته کلیساها جریان خدمات

Nicolette Barbasجنوب غربی بار

Bunbury’s Greek Orthodox Father John Sullivan.
آیکون دوربینبونبوری را ارتدوکس یونانی پدر جان سالیوان. اعتبار: Nicolette Barbas

عید پاک تخم مرغ شکار و خدمات عبادت خواهد بود و در این سال به عنوان COVID-19 همه گیر در ادامه به اجرای شایع در سراسر جهان است.

جشن این باور است که مسیح زنده را از مرده عید پاک یکی از مهم ترین تعطیلات در مسیحی ارتدکس و ادیان.

هفته عید پاک در کلیساهای ارتدکس یونانی در سراسر استرالیا به طور معمول شامل صدها نفر از مردم حضور انبوه و نوشیدن شراب از همان قاشق را با جماعت در برخی از کلیساها ریختن بر روی خیابان.

بونبوری را Greek Orthodox Church بسته شد به محله های کشیش نشین در 19 مارس با تمام خدمات جریان از طریق Facebook.

با تعداد شرکت کنندگان در کلیساهای ارتدکس به طور معمول در حال افزایش است از حالا تا عید پاک یونانی در اواسط ماه آوریل پدر جان سالیوان گفت: کلیسا مواجه شد یک “وضعیت دشوار”.

“عید پاک یکی از بزرگترین جشن در کلیسای ارتدکس, بنابراین این یک زمان واقعا دشوار است برای ما” پدر جان گفت.

“ما شده اند با توجه به دستورالعمل در مورد چگونه ما خواهد بود با نزدیک شدن به هفته مقدس و عید پاک و در عین حال به عنوان همه چیز در حال تغییر است به سرعت اما ما اسقف ادامه خواهد داد به راهنمای ما وفادار با این حال ما می توانیم.”

هاروی کشیش کاتولیک پدر جس Navara گفت: کلیسا آماده شد به جریان هفته دفاع مقدس خدمات از طریق محله Facebook صفحه اما این انتقال شده بود یکی از آسان است.

“این دو تعطیلات آخر هفته گذشته من شده اند از قبل ضبط مراسم جمعی و ارسال آنها را در Facebook برای مردم به تماشا و به اشتراک گذاری است که آنچه که من انجام خواهد داد برای هفته دفاع مقدس,” او گفت:.

“من تا به حال مردم نیم به من می گویند که آنها هرگز از دست رفته یک هفته مقدس جشن پس از آن بسیار دشوار است اما از این غم و اندوه و اضطراب من خوشحالم برای دیدن جامعه گرد هم می آیند و بالا بردن کلی روح.”

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>