برایان کرانستون ستاره ‘Breaking Bad’ می گوید: او بهبود از coronavirus

“Breaking Bad” ستاره Bryan Cranston پنج شنبه نشان داد که او تا به حال بهبود از coronavirus ها و به اشتراک گذاشتن یک ویدیو از خودش اهدای پلاسما در لس آنجلس بانک خون.

Cranston, 64 پنج بار امی برنده و دو بار برنده جایزه تونی در مورد تشخیص در یک Instagram post. او گفت که او خوش شانس است که علائم خود را به حال شده است بسیار خفیف.

این بازیگر که بهترین و شناخته شده برای نقش خود در vaunted AMC سریال “Breaking Bad” به عنوان Walter White, دبیرستان معلم شیمی که استراحتگاه به ساخت و فروش کریستال مت به پرداخت هزینه برای درمان سرطان و گفته هوشیار بود اما هنوز بدست ویروس.

“من بسیار سخت در پیوستن به پروتکل و هنوز هم … من قرارداد ویروس” کرانستون نوشت. “بله. آن را برای تلفن های موبایل دلهره آور که در حال حاضر بیش از 150 ، 000 آمریکایی ها مرده به خاطر آن است.”

در این ویدئو کرانستون به نظر می رسد در یک فولاد ماسک در UCLA خون و پلاکت مرکز که در آن او نشان داد که فصاد نقشه کشی خون از بازوی راست و برداشت پلاسما نور زرد بخش مایع خون است که در یک روش شناخته شده به عنوان نقاهت پلاسمای خون برای درمان برخی از بیماران مبتلا به ویروس است.

بازیگر به نام پلاسما “طلای مایع” و گفت: از آن می تواند غنی از آنتی بادی های تولید شده در پاسخ به این ویروس است و می تواند برای دیگران سودمند در بهبود خود را از COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس.

کرانستون تماشا سیاه-و-سفید فیلم “یک چهره در جمعیت” با بازی اندی گریفیث و پاتریشیا نیل به خون کشیده می شود. او kidded با فصاد در مورد اینکه آیا او هدف خوب است.

در سال گذشته کرانستون برنده تونی برای بهترین بازیگر نقش اول مرد پیشرو در یک بازی برای نقش خود در “شبکه” است که در آن او به تصویر کشیده یک سخنگو.

در Instagram, پست, این بازیگر گفت: او را درک بی قراری و نا امیدی از مردم نیاز به عمل اجتماعی فاصله. اما کرانستون که او نیز نامزد دریافت جایزه اسکار برای فیلم “Trumbo,” هشدار داده پیروان خود را به تبدیل شدن به از خود راضی.

“من به شمارش نعمت های من و شما می خواهیم به نگه داشتن پوشیدن لعنت ماسک نگه داشتن شستن دست های خود را و ماندن اجتماعی دور,” او نوشت. “ما می توانیم پیروز شویم — اما تنها اگر ما به دنبال قوانین با هم.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de