بروم جهانی از ورزش احساس تاثیر COVID-19

Carly لادنبروم تبلیغ

While Father McMahon Oval will remain open for recreation, sports nuts like Annie Scanlon and Fraser McDonald are pretty bummed about all the competitive sports getting postponed.
آیکون دوربیندر حالی که پدر مک ماهون بیضی شکل باقی خواهد ماند و باز برای تفریح و ورزش, آجیل مانند آنی Scanlon و فریزر مک دونالد خیلی bummed در مورد تمام ورزش های رقابتی گرفتن به تعویق افتاد. اعتبار: بروم تبلیغ کارلی لادن

از لغو به صرف نظر کردن از این پست سنتی-بازی دادن جهان بروم ورزشی آغاز شده است احساس اثرات بیماری همه گیر کوروناویروس.

اکثریت قریب به اتفاق از محلی ورزشی لیگ اعلام کرده اند آنها را به تعویق انداختن مربوطه مسابقات جلسات آموزشی و سایر رویدادهای مرتبط برای کمک به جلوگیری از پتانسیل گسترش COVID-19.

از غرب کیمبرلی لیگ فوتبال بروم نت بال انجمن اختصاصی اجتماعی برنامه های ورزشی در بروم تفریح و آبزیان مرکز ورزشی باشگاه ها و لیگ های خود را اعلام کرده اند تعویق طریق رسانه های اجتماعی و ایمیل به بازیکنان و مربیان و مسئولان و پدر و مادر.

این همه می آید به عنوان های مختلف ورزشی کدهای سراسر استرالیا می خواهیم همه درگیر به عمل اجتماعی فاصله حفظ بهداشت و ارتقاء سلامت در میان در سراسر جهان COVID-19 بیماری همه گیر. آینده ورزشی و مسابقات از جمله بروم نت بال انجمن شبکه در ساحل جمع آوری کمک NRL WA تاریخ مسابقات قهرمانی کشور در پرت و Lungurra جشنواره در looma پنهان کردن او نیز نامیده شده است در این فرآیند است.

شایر از بروم جمهور هارولد تریسی گفت شایر حمایت از تصمیمات اتخاذ شده توسط دولت های ورزشی بدن به انصراف از فعالیت در بروم تفریح و آبزیان مرکز به دلیل آن کاهش یافت و در خط با مشاوره از دولت فدرال است.

“در حالی که خسته کننده است که COVID-19 شروع به تاثیر زندگی روزمره ما سلامت جامعه ما این است که برترین و مهم ترین چیز برای اطمینان حاصل شود,” او گفت:.

در میان ورزش های محلی در حال به تعویق افتاد شایر ساخته شده تماس نزدیک بروم تفریح و آبزیان مرکز تا اطلاع ثانوی.

اما پدر مک ماهون و قند شکن گاز انبری کوچک بیضی باقی خواهد ماند و برای عموم به صورت تفریحی استفاده کنید.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>