بروم سابق استرالیا از بازماندگان شرکت کننده Tegan Gasior طول می کشد طنز آمیز واکسن در کاغذ توالت وحشت خریداران

Jakeb Waddellبروم تبلیغ

WA’s ousted Australian Survivor contestant Tegan Gasior.Picture: Nigel Wright PHOTOGRAPH BY NIGEL WRIGHT. SURVIVOR SERIES 3. 2018 THIS PICTURE SHOWS: TEGAN
آیکون دوربینWA را سرنگون استرالیا بازمانده مسابقه Tegan Gasior.تصویر: نایجل رایت عکس توسط نایجل رایت. بازمانده سری 3. 2018 این تصویر نشان می دهد: TEGAN

کاغذ توالت وحشت خرید یکی از پیش فرض های غیر معمول روند به ظهور از coronavirus گسترش اما اگر یکی از محلی که واقعا می تواند رول چشم او در dunny فاجعه آن بروم را Tegan Gasior.

مادر دو بود رشته در یک جزیره فیجی برای یک ماه دو سال پیش هنگامی که او به نظر می رسد در فصل سوم از استرالیا بازمانده و گفت: داشتن خانواده مورد بود که موضوع مرگ و زندگی است.

“من جان سالم به در 28 روز بدون آن در فیجی و یک زن و شوهر است که من در برابر بازی رفت 50 روز بدون آن و همه ما فقط خوب,” او گفت:. “این مسخره است که کمی قدیمی بروم دیدن مردم اجرا و انبار کردن انواع مواد غذایی و اقلام به خصوص کاغذ توالت. آن را از من بروم شما خواهد بود فقط خوب است.”

بازمانده آلوم تنها شرکت کننده به نمایندگی از دولت north-west در این برنامه و یکی از تنها دو زنان بومی برای همیشه بازیگران.

او قرار داده شده 14 از 24 castaways در سال 2018 قهرمانان اروپا مقابل رقیب سری که بازمی گردد روزمره شهروندان در مقابل یک زمینه از مشاهیر و دستاوردهای بالا.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>