بروم بانوان تسلط روستایی نامزد جایزه

Carly لادنبروم تبلیغ

Cara Peek and Lauren Bell.
آیکون دوربیننگاه زیرچشمی نگاه کردن و لورن بل. اعتبار: جودی تامپسون

کار سخت از دو بروم بانوان اذعان شده است در قالب نامزدهای معتبر دولتی جایزه.

لورن بل و نگاه زیرچشمی نگاه کردن باید هر دو شده است به عنوان فینالیست برای سال 2020 AgriFutures زنان روستایی جایزه برای کار گسترده خود را در زمینه های مربوطه خود را.

Ms بل به دست آورده نامزدی برای توسعه راه اندازی است که به دنبال استفاده از حشرات در کشاورزی به عنوان یک راه پایدار مدیریت زباله های آلی با آرمان در حال توسعه یک مدل است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد در شهرهای سراسر WA شمال غرب است.

Ms بل معتقد است که حشرات کشاورزی مدل را باید از این ظرفیت به منظور تقویت رشد اقتصادی در شمال غرب از طریق ایجاد شغل و حمایت از کشاورزی محلی از طریق ارائه خوراک و fertilser محصولات.

Ms زیرچشمی نگاه کردن نامزد دریافت جایزه شده است برای او کار گسترده در بسیاری از نقش های از وکیل به کارآفرین, co-founding فرهنگی پروژه هوش و توسعه not-for-profit آب شور کشور با تمرکز بر توانمند سازی افراد بومی خود را برای بهبود اجتماعی و عاطفی و رفاه اقتصادی.

Ms زیرچشمی نگاه کردن در حال برنامه ریزی برای ایجاد آب شور آکادمی یک مراسم از تصویب از طریق جمعی از محل هدفمند مبتنی بر مردم محور برنامه های جشن کیمبرلی بومی معنوی صنعت میراث.

Ms بل و Ms زیرچشمی نگاه کردن دو تا از پنج فینالیست برای جایزه که در آن برنده اعلام خواهد شد در یک مراسم در پرت در 8 آوریل.

وزارت صنایع اولیه و توسعه منطقه ای مدیر کل رالف آدیس تبریک فینالیست که باید نشان داد که چگونه آنها الهام بخش و حمایت خود را از منطقه ای صنایع و جوامع محلی.

“این فینالیست های بسیار متنوع تخصص و منافع اما آنچه آنها مشترک است این است که آنها در حال نوآوران همکاران و رهبران در زمینه های خود را و عالی سفیران غربی استرالیا در منطقه ای جوامع,” او گفت:.

برنده 2020 WA AgriFutures زنان روستایی جایزه دریافت خواهد کرد $10,000 توسعه کسب و کار جایزه برای کمک به توسعه پروژه خود را و رقابت در ملی AgriFutures زنان روستایی جایزه.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de