بروکلین بیمارستان کوبیده توسط نیروی انسانی, کمبود تجهیزات در مبارزه طولانی

اما به عنوان او و تیم خود را متوقف و خارج از هر یک از آنها را دیدم بسیاری از کسانی که بودند از خانه های پرستاری و تا به حال چند مشکلات پزشکی — نوع بیماران که پر از واحد مراقبت های ویژه در طول فصل آنفولانزا. در حال حاضر برخی از آنها بسیار بیمار با شکست اندام.

“بسیار فقیر آگهی” روزنبرگ گفت: در مورد یک مرد در 70s دچار آسیب کلیه. “او به عبور از این است.”

“هر کسی که در تماس با بیمار خانواده؟” او خواسته تنوع است که در مقابل اتاق دیگر. “همه از این بیماران نیاز به مراقبت تسکینی” مشاوره پزشک گفت: به طور جدی بیمار است.

بیماران به تنهایی بود. بازدید کنندگان دیگر مجاز به بیمارستان و پزشکان مجبور به تماس با اعضای خانواده برای به روز رسانی آنها را دریافت اجازه برای انجام مراحل و — برای بسیاری از بحث در مورد پایان زندگی مراقبت است.

آن روز و در ادامه از طریق هفته روزنبرگ تا به حال بسیاری دشوار مکالمات در تلفن و اغلب از طریق مترجمان در مورد تغییر از تلاش برای گسترش زندگی به خروج حمایت از زندگی و تمرکز بر راحتی.

“بسیاری از اعضای خانواده نمی دانند که چگونه بیمار بیماران هستند و یا چقدر بد پیش آگهی این بیماری اگر شما دچار نارسایی تنفسی او گفت:” به خصوص در زمینه پیشرفته سن و دیگر شرایط بهداشتی. “خانواده ها واقعا می خواهید برای دیدن عزیزان خود.” این تیم با استفاده از iPads ها و گوشی های هوشمند به آنها متصل است.

او گفت که دولت قوانین حاکم بر خروج بیماران از دستگاه تهویه مصنوعی پیچیده شد. به طور پیش فرض به طور کلی است برای پزشکان برای شروع و ادامه زندگی ارائه پشتیبانی مگر اینکه بیمار یا پروکسی روشن بخشنامه در غیر این صورت. “این نشان دهنده نیاز برای این مکالمات در مراقبت های اولیه قبل از اینکه کسی بیمار می شود و برای آن که اطلاعات منتشر شده به اعضای خانواده.”

او افزود: “وجود دارد خیلی افتضاح واقعا بیماران جوان در 50s و 60s که من مطمئن هستم که هرگز فکر نمی کردم در این مورد.”

ترس وجود دارد در طول هفته که نیویورک بیمارستان ها به زودی اجرا از هواکش و مجبور به جیره غذایی آنها, اما پزشکان در بروکلین مرکز گفت: آنها تا به حال به اندازه کافی در حال حاضر. روزنبرگ بیشتر نگران در مورد نیاز به اندازه کافی کارکنان و داروها.

هنوز روزنبرگ گفت که او و همکارانش به دنبال پروتکل های چگونه به جیره مراقبت های طراحی و توسعه توسط بخش مراقبت های پزشکان در دیگر مراکز پزشکی در مورد شرایط بدتر شده است.

هدف این بود برای گسترش ظرفیت برای اجتناب از نیاز به محدود کردن درمان. Gary Terrinoni بیمارستان رئیس جمهور و رئیس اجرایی گفت که او تا به حال دریافت کمک های مالی از مواد غذایی و لوازم بود اما جذاب به شهر و دولت به صورت فیزیکی تخت و تجهیزات و بودجه به “اطمینان از ما می تواند در خدمت جامعه” خود را به عنوان همکاران بالینی مبارزه “مبارزه خوب.”

اما حتی تخلیه کسانی که دیگر مورد نیاز بیمارستان مراقبت برای ایجاد فضای جدید برای بیماران گاهی اوقات اثبات دشوار است.

روزنبرگ نگران شدن یکی از بیماران خود را آماده به ترک ICU پذیرش بازگشت به خانه سالمندان که در آن در سراسر شهر نیروی انسانی کاهش یافته بود ، مقامات دولتی مشغول به کار بودند در سایت به قبول منتشر بیماران, اما کسانی که هنوز افتتاح شد.

حتی مرگ را همیشه تضمین خروج. تا پایان هفته در بیمارستان پذیرفته است دو یخچال تریلر از این شهر معاینات پزشکی. کارگران ساختمان قفسه در یکی از آنها برای ایجاد فضای بیشتر برای بدن به عنوان ضعف خانه های مراسم تشییع جنازه شکست شد در برخی از موارد برای بازیابی آنها. یک چادر دلسرد تماشاچیان از ضبط تلفن همراه بیشتر فیلم ها.

موارد آمدن به خانه

در ضمن بیماران ادامه داد: برای رسیدن به ICU — برخی از آنها با روابط به 170 سال, موسسه نزدیکی فورت گرین. “آن را مانند خانه ای برای ما” گفت: Kondamudi این افسر ارشد پزشکی.

دکتر آنتونیو مندز معاون رئیس اورژانس متولد شده در بیمارستان و مادرش, Josefina پذیرفته شده به عنوان یک بیمار ICU. “او یک جنگنده است و بنابراین پزشکان او” او گفت:.

در اولین روز خود را پشت روزنبرگ چک او را گاز خون, اندازه گیری اثربخشی تنفس او را پشتیبانی می کند. آن را “به نظر می رسد زیبا رفو skippy” او گفت و ستایش او تیم خود را برای مدیریت و مراقبت از او. “او در پاسخ به زیبایی. همه چیز شما را انجام داده ام کار کرده است.”

در اواخر آن روز طولانی روزنبرگ متوجه شدند که یکی از بیمارستان خود دستياران او به خوبی می دانستند که در اتاق اورژانس با علائم COVID-19 و نگران کننده chest X-ray.

“که یکی از ما,” او گفت تیم خود را. “او می آید تا آنجا که او را در معرض خطر ابتلا انتوبه.”

به اعتراف پزشک-در-آموزش به ICU اما روزنبرگ تا به حال به کارکنان بیشتر است. “ما باید بیشتر پرستاران,” او گفت:. “آنها در حال کشته شدن است.”

به زودی پس از دو پرستار که به طور معمول کار در آزمایشگاه کاتتریزاسیون قلبی راه می رفت به واحد به ارائه کمک های خود را. روزنبرگ تحسین. “این است که سواره نظام,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>