برادوی را نشان می دهد بر روی بروید با وجود نگرانی های پس از 2 کارگران آزمایش مثبت برای coronavirus

نیویورک >> جدید کروناویروس رسیده برادوی, اما نشان می دهد در بزرگ راه سفید در حال برنامه ریزی برای رفتن به عنوان برنامه ریزی شده.

پاره وقت usher و گارد امنیتی که مشغول به کار در دو تئاتر در روزهای اخیر آزمایش مثبت برای COVID-19 و تحت قرنطینه با توجه به Shubert و Nederlander سازمان برادوی بزرگترین تئاتر زنجیر.

هر دو تئاتر شده اند عمیق تمیز و همه نشان می دهد برادوی انجام خواهد شد به عنوان انتظار می رود پنج شنبه شب.

با توجه به بیانیه مشترک تئاتر زنجیر کارمند مشغول به کار به عنوان راهنما در احیای “کسانی که ترس از ویرجینیا وولف” در Shubert غرفه تئاتر از مارس 3-7. تئاتر عمیق تمیز “پس از تمام دولت فعلی استانداردهای” به عنوان یک نتیجه.

نزدیک بروکس اتکینسون تئاتر خانه نمایش “شش” نیز عمیق تمیز از کارمند و همچنین کمک به تسریع عمومی به تئاتر در فوریه. 25 و 1 مارس. هر بلیط دارنده که ترجیح به حضور در عملکرد آینده از هر دو نشان می دهد مجاز خواهد بود برای تغییر تاریخ خود را.

“کارکنان تئاتر و تولیدات که ممکن است در معرض اطلاع داده شد و توصیه می شود برای نظارت بر سلامت خود را پشتکار و دنبال بهترین شیوه های مربوط به بهداشت شخصی و همچنین به عنوان کارگردان به ماندن در خانه اگر آنها بیمار” در این بیانیه از تئاتر زنجیر بخوانید.

“ما در حال اصرار گونه در معرض خطر مخاطبان که با حضور این عملکرد در گذشته چند روز به دنبال مشابه ارشاد” به آن اضافه شده است.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه.

اکثریت قریب به اتفاق مردم بعد از بهبود از این ویروس جدید است. با توجه به سازمان بهداشت جهانی افراد مبتلا به بیماری خفیف بهبود می یابند در حدود دو هفته در حالی که کسانی که با شدیدتر بیماری ممکن است سه تا شش هفته بهبود می یابند.

برادوی تولید شده اند محتاط در طول شیوع با صبر و رویکرد برای یک صنعت است که فروش 1.8 میلیارد در فصل گذشته. برادوی لیگ یک تجارت سازمان به نمایندگی از تولید کنندگان و تئاتر صاحبان توصیه کرده است که بازیگران خودداری از تبریک به طرفداران در مرحله درب.

لیگ گفت: همچنین افزایش فرکانس از تمیز کردن و ضد عفونی در مکان های عمومی و مناطق پشت صحنه. آن را نیز اضافه شده بر اساس الکل ضد عفونی کننده اسپری برای استفاده عمومی در لابی از هر تئاتر است.

تولید کنندگان معروف تمایلی به لغو نشان می دهد که تا به حال به طور متوسط پرداخت می شود پذیرش در هفته گذشته بیش از 100 دلار است. آخرین بار آنها را در سال 2016 زمانی که ممنوعیت سفر در نیویورک و تعلیق حمل و نقل عمومی با توجه به برف مجبور تئاتر صاحبان به لغو یک روز را نشان می دهد. Superstorm سندی در سال 2012 نیز تاریک برادوی به مدت چهار روز و با هزینه بیش از $8.5 میلیون دلار درآمد از دست داد.

برادوی است که به ویژه آسیب پذیر به coronavirus چرا که مخاطبان آن کج, مسن, هزاران نفر از مردم در حال بسته بندی شده به صندلی برای هر نشان می دهد و صنایع وابسته به گردشگری است. از 14.8 میلیون پذیرش در فصل 2018-2019 65 درصد ساخته شد گردشگران — 46 درصد از آمریکایی ها در خارج از نیویورک و 19 درصد از کشورهای دیگر است.

هفته گذشته حضور داشت در واقع بالاتر از هفته گذشته اما برخی بر این باورند برادوی نمی تواند اجتناب از اثرات وقوع برای همیشه لطفا برای. برادوی می تواند احساس تاثیر اگر گروه های مدرسه و گردشگران تصمیم به جست و خیز نیویورک در اعداد بزرگ هر چند که به احتمال زیاد احساس می شود به تدریج از متوسط خرید بلیط برای برادوی نشان می دهد ساخته شده است برخی از 47 روز قبل از عملکرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de