خدمات پهن باند را به عنوان میلیون ها خانه از محل کار و مدرسه

درک پندو به ندرت تا به حال مشکلات با صفحه اصلی خدمات اینترنت — تا هفته گذشته. این زمانی بود که او شروع به کار از خانه خود را به دلیل coronavirus.

Pando, 35, یک تکنولوژی کارگر در پالو آلتو کالیفرنیا بلافاصله شروع به استفاده از برنامه های کاربردی کار مانند ویدئو کنفرانس خوردند که تا مقدار زیادی از داده ها. و او را خدمات اینترنت — ساخته شده در بالای حق بیمه پهنای باند اینترنت بسته از Comcast و دولت از-هنر خانه شبکه Wi-Fi — با همسر خود که او نیز مشغول به کار در خانه و دو فرزند خود که در زمان جریان فیلم.

پس از پنج روز از این فعالیت خود را در اینترنت زمین به توقف پندو گفت. Google Docs مسدود و او نمی تواند در تماس های ویدئویی و یا ارسال big پیوست های ایمیل.

“این هرگز بدست که بد نیست,” او گفت:.

که میلیون ها نفر از مردم در سراسر ایالات متحده تغییر به کار و یادگیری از خانه این هفته به منظور محدود کردن گسترش coronavirus آنها را تست اینترنت شبکه با یکی از بزرگترین جرم تغییر رفتار است که ملت را تجربه کرده است.

که تنظیم فشار اینترنت را از زیرساخت های اساسی با این بار به احتمال زیاد به ویژه در دو حوزه: صفحه اصلی شبکه است که مردم را در خوابگاه خود را و صفحه اصلی خدمات اینترنت از Comcast در منشور و Verizon است که کسانی که در شبکه های خانگی تکیه می کنند.

که زیرساخت است که به طور کلی عادت کرده اند به برخی از قله های فعالیت در زمان های خاصی از روز از جمله در شب هنگامی که مردم در بازگشت از محل کار و دریافت آنلاین در صفحه اصلی.

اما گسترده انتقال یادگیری و کار به خانه های مردم را نشان می دهد ارتفاعات جدید از اینترنت استفاده بسیاری از کاربران به اشتراک گذاشتن اتصال به اینترنت در طول روز و با استفاده از اطلاعات-برنامه های گرسنه که معمولا متعلق به ادارات و مدارس.

که ممکن است به چالش کشیدن آنچه شناخته شده به عنوان آخرین مایل خدمات است که در کابل پهنای باند و فیبر مبتنی بر خدمات باند پهن است که لوله های اینترنت به خانه.

این تمایل به ارائه یک بسیار متفاوت سرویس اینترنت از آنچه در دسترس در ادارات و مدارس که به طور معمول “enterprise grade” اینترنت پهن باند خدمات. در شرایط گسترده بسیاری از ادارات و مدارس در اصل باید معادل یک لوله برای حمل ترافیک اینترنت در مقایسه با یک شلنگ باغ برای اکثر خانه ها.

در بالا از آن شبکه های خانگی — مانند Wi-Fi روتر است که ساکنان راه اندازی می شود حساس است. بسیاری از مصرف کنندگان پهنای باند برنامه های با ظرفیت پایین تر از در محل کار. و هنگامی که بسیاری از مردم در حال لود شده بر روی یک شبکه Wi-Fi در همان زمان به جریان فیلم و یا برای انجام ویدئو کنفرانس است که می تواند باعث گرفتگی و کندی.

“ما فقط نمی دانم” چگونه زیرساخت کرایه خواهد شد گفت: تام ویلر سابق رئیس کمیسیون ارتباطات فدرال. “آنچه که پهنای باند کافی برای یک زن و شوهر از رایانه های خانگی برای یک زن و شوهر ممکن است به اندازه کافی زمانی که شما اضافه کردن دانش آموزانی که در حال رفتن به کلاس در تمام طول روز عامل از خانه است.”

استفاده از پهنای باند خمیدگی برنامه ها و بازی های در حال حاضر عکاسی در مکان های که در آن coronavirus گرفته شده نگه دارید.

در سیاتل است که یک مرکز شیوع ویروس در ایالات متحده ترافیک اینترنت آغاز شده خونتان Jan. 30 نه روز پس از اولین مورد مثبت این ویروس در این منطقه با مردم دسترسی به اخبار و با استفاده از برنامه های چت با توجه به امنیت شرکت Cloudflare.

هفته گذشته کلی ترافیک اینترنت در سیاتل افزایش 30 درصد در مقایسه با هفته عادی این شهر در ژانویه.

قانع کننده ارتباطات و Zayo که ارائه خدمات اینترنتی به شرکت های بزرگ و شهرداری ها گفت: آنها تا به حال نیز دیده اخیر سنبله در ترافیک از بانک ها و خرده فروشان و شرکت های فن آوری در ایالات متحده به خود کارمندان از راه دور.

در پاسخ Verizon, منشور, Cox, Comcast و AT&T گفت: آنها اعتماد به نفس آنها می تواند در دیدار با خواسته های قرار داده شده در صفحه اصلی خدمات اینترنت که شامل کابل های پهنای باند مانند Xfinity, فیبر مبتنی بر باند پهن مانند FIOS mobile LTE از خدمات Verizon و AT&T و Wi-Fi نقاط داغ. آنها اضافه شده است که آنها با در نظر گرفتن اقدامات لازم برای کمک به افرادی که مشغول به کار بودند و یادگیری از خانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de