بریتانیا پرنس چارلز آزمایش جدید کروناویروس

  • ASSOCIATED PRESS The prince’s Clarence House office reported on Wednesday, March 25, 2020 that the 71-year-old is showing mild symptoms of COVID-19 and is self-isolating at a royal estate in Scotland.

    آسوشیتد پرس

    پرنس Clarence House دفتر گزارش شده در چهار شنبه, مارس 25 سال 2020 که 71 سال است که نشان خفیف علائم COVID-19 و خود منزوی در املاک سلطنتی در اسکاتلند است.

لندن (AP) — پرنس چارلز وارث تاج و تخت بریتانیا دارای آزمایش مثبت برای کروناویروس جدید خود میگوید.

71 ساله است نشان خفیف علائم COVID-19 و خود منزوی در املاک سلطنتی در اسکاتلند خود را Clarence House کرد.

آن را می گوید همسرش Camilla, 72, آزمایش منفی است.

“شاهزاده ولز دارای آزمایش مثبت برای Coronavirus” Clarence House گفت. “او شده است نمایش علائم خفیف اما در غیر این صورت باقی می ماند و در سلامت خوب است و کار از خانه در طول چند روز گذشته به عنوان معمول است.”

بریتانیا انجمن مطبوعات به نقل از یک منبع گفت: شاهزاده و دوشس باقی مانده در روحیه خوبی که چارلز بود و نه بستری است.

در آزمايشات انجام شده توسط خدمات بهداشت ملی در اسکاتلند است.

“این ممکن است به معلوم از آنها شاهزاده گرفتار این ویروس با توجه به بالا بودن تعداد درگیری های او انجام شده در نقش طی هفته های اخیر.”

کاخ باکینگهام گفت: ملکه الیزابت دوم باقی می ماند و در خانه اش در ویندسور.

“علیاحضرت ملکه باقی مانده در سلامت خوب” قصر گفت. “ملکه گذشته دیدم شاهزاده ولز به طور خلاصه پس از سرمایه گذاری در صبح روز 12 مارس و پس از تمام مشاوره مناسب با توجه به رفاه خود را.”

چارلز’ آخرین نامزدی عمومی شد مارس 12. او تا به حال تعدادی از جلسات خصوصی و شرکت کنندگان در آن جلسات آگاه شده است از خود بیماری است.

اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>