بریتانیا گزارش ثبت 938 Covid-19 مرگ و میر

The UK announced a record increase of deaths in hospitals from coronavirus on Wednesday.
آیکون دوربینانگلستان اعلام کرد که یک رکورد افزایش مرگ و میر در بیمارستان از coronavirus در روز چهارشنبه.

بریتانیا گزارش جدید رکورد روزانه از 938 بیمارستان مرگ و میر مرتبط با عفونت کروناویروس.

روزانه بالا شکل گرفت بریتانیا در مجموع به بیش از 7000.

انگلستان وزارت بهداشت گفت: در مجموع از تایید عفونت افزایش به حدود 61,000 از 282,000 مردم تست شده اما دولت کارشناسان تخمین می زنند که بسیاری از صدها نفر از هزاران نفر از مردم آلوده هستند.

هر چند به طور قابل توجهی بزرگتر از قبلی کمترین تلفات و 786 معاون مشاور ارشد علمی استاد خانم آنجلا مک لین گفت: موارد جدید نیست “شتاب خارج از کنترل”.

“من گمان می کنم که استراتژی ساده را به خوبی ممکن است به نوبه خود از بهترین ها به استفاده از, اما ما را ببینید” پروفسور مک لین گفت.

هر چند مرگ و میر افزایش یافت, پروفسور مک لین گفت: “خبر خوب” در روزانه تعداد موارد جدید است که یک شاخص بهتر از اینکه فاصله اقدامات در حال کار از مرگ و میر.

“این تعداد از موارد جدید در بریتانیا روز به روز بیش از چند هفته گذشته است و نه شتاب خارج از کنترل” او گفت:.

NHS انگلستان ملی, مدیر پزشکی, Professor Stephen Powis هشدار داد که “این زمان برای تبدیل شدن به از خود راضی” ،

“ما در حال شروع به دیدن مزایای اعتقاد من (پس از اقدامات دولت) اما واقعا چیزی که مهم اعتقاد من این است که ما باید برای ادامه پیروی از دستورالعمل حذف ما را برای ادامه زیر اجتماعی فاصله زیرا اگر ما این ویروس شروع به گسترش دوباره,” او گفت:.

بسیاری از کارشناسان بهداشت و درمان را مورد انتقاد دولت بریتانیا را آهسته پاسخ به بحران های سطح پایین برای تست ویروس و فقیر ارائه مراقبت های ویژه تخت هواکش و تجهیزات حفاظتی.

در لندن اتوبوس شروع به معرفی اقدامات سختگیرانه تر برای محافظت از رانندگان و کارکنان دیگر ممکن است از عفونت با کروناویروس در چهارشنبه پس از مرگ حداقل نه رانندگان در این شهر است.

شهردار لندن صادق خان گفت: این شهرستان معرفی خواهد شد اقدامات از جمله محافظ صفحه نمایش برای رانندگان افزایش یافته تمیز کردن محدود کردن مسافران برای سوار شدن تنها از طریق میانه درب های اجتماعی و افزایش فاصله.

نه رانندگان در میان 14 لندن حمل و نقل کارکنان که پس از تبدیل شدن به آلوده coronavirus.

بسیاری از اهالی لندن در حال کار از خانه و یا کار نمی کند در بریتانیا نزدیک به مستند برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

اما دیگران از جمله کارگران ساختمانی هستند با استفاده از این شهر کاهش می یابد و سرویس های حمل و نقل برای رفت و آمد به محل کار به معنی برخی از اتوبوس ها و قطارهای زیر زمینی هنوز هم شلوغ است.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>