بریتانیا مسائل شدید سیل هشدارهای

Jan اولسنAAP

South Wales has been hit hard by Storm Dennis, with entire streets left underwater in one village.
آیکون دوربینساوت ولز شده است ضربه سخت توسط طوفان دنیس با تمام خیابان ها در سمت چپ در زیر آب در یک روستا.

بریتانیا صادر کرده است پنج شدید سیل هشدارهای معنی این خطر وجود دارد به زندگی در سه مرکزی زبان انگلیسی شهرستانهای استان به عنوان گیل طوفان همچنین موجب جاری شدن سیل و قطع برق در سراسر نقاط دیگر در شمال اروپا است.

طوفان به نام دنیس آغاز شده است که بیش از آخر هفته باعث گسترده سفر اختلالات در سراسر اروپا است.

انگلیسی محیط زیست گفت: “تغییر آب و هوا بود و حوادث آب و هوایی شدید شایع تر است اما تکذیب کرد دولت آماده نشده است.

“ما هرگز قادر به محافظت از هر خانواده فقط به دلیل ماهیت تغییر آب و هوا و واقعیت این است که این حوادث آب و هوایی در حال تبدیل شدن بیشتر شدید ولی ما همه چیز را انجام داده است که ما می توانیم با یک مبلغ قابل توجهی از پول و بیشتر برای آمدن وجود دارد,” جورج Eustice روز دوشنبه گفت:.

پنج شدید سیل هشدارهای صادر شده در این شهرستان از Worcestershire Herefordshire و Shropshire.

ساکنان در مناطق ولز و غربی انگلستان بودند تمیز کردن در روز دوشنبه پس از طوفان و آب گرفتگی جاده ها و راه آهن و خانه و کسب و کار.

آب و هوا و سیستم باد آورده بیش از 145 متر/ثانیه, و تا 150 میلی متر باران برای برخی از مناطق بریتانیا بیش از آخر هفته.

گفت: پیش بینی سطح رودخانه در بخش هایی از شمال انگلستان بود و در عین حال خود را برای رسیدن به قله. در شمال انگلستان در شهر نیویورک مقامات ستون تا بیش از 4000 کیسه های شن به عنوان رور Ouse در ادامه به افزایش است. این انتظار می رود به اوج خود در روز سه شنبه.

در سراسر دریای شمال بادهای قوی و بارش شدید باران باعث جاری شدن سیل بسته شدن جاده ها و قطع برق در سراسر شمال اروپا و منطقه بالتیک.

در نروژ بیش از نیمی از جاده ها و چند گذر بسته شد در حالی که در جنوب غربی شهرستان دانمارک از رینگ و اطراف آن سرازیر شدند به عنوان باد نیروی باد و باران سنگین داعش در منطقه است.

خدمات اورژانس در شهرستان در پایان کولدینگ آبدره در سمت شرقی شبهجزیره یوت بودند پمپاژ آب از زیرزمین و با استفاده از کیسه های شن و ماسه سعی کنید برای جلوگیری از آب است.

در استونی برخی از 1200 خانوار بدون برق بودند بالتیک خبری سرویس گزارش شده است.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>