روشن ذهن جوان آنه در علم ویترین

در میان ده ها تن از پروژه های دانشجویی بر روی صفحه نمایش پنج شنبه در Sonoma County Fairgrounds وجود دارد آزمایش بر روی اشکال زندگی به عنوان کوچک به عنوان جلبک ها و کپک به علاوه بالاتر از ارتفاع به نظر می رسد در منافع از باغ های عمودی در آسمان خراش ها.

این نمایشگاه بخشی از چهارمین نمایشگاه سالانه علوم پایه و مهندسی و هنر و ریاضی پروژه های تولید شده توسط بسیاری از شهرستان بیشترین ذهن جوان.

این Synopsys-Sonoma County, بخار, نمایشگاه, ویژه, کار در حدود 700 نفر بزرگترین میدان از شهرستان اداره آموزش و پرورش عرضه این نمایشگاه در سال 2017 گفت: آنا Babarinde یک رویداد سازمان و علم برنامه درسی هماهنگ کننده آموزش و پرورش ،

“هدف اصلی این است که برای الهام بخشیدن به دانش آموزان ما در مورد آنچه که ممکن است” Babarinde گفت. “به آنها عمل در پرداختن به دنیای واقعی مشکلات و یکپارچه سازی مهارت های آنها در حال یادگیری برای انجام این کار است.”

در نمایش بودند آزمایش از دانش آموزان اعم از اول تا 12 درجه است. در مجموع از 20 مدارس از 16 مدارس در شهرستان سونوما و از Calistoga Unified School District شرکت کردند.

تم برای سال شامل “ساختار و عملکرد” و “ساختمان امید است.”

دو ساختمان در محل دائمی نمایشگاه های دانشگاه فینلی سالن و Saralee & ریچارد انبار به عنوان نمایشگاه منطقه است.

هر یک از ارائه مورد بررسی قرار گرفت در معیارهای مختلف از جمله برنامه به موضوع و شرح روش. استثنایی نمرات به دست آورده مدالها.

مونتانا هامل و آستین Vo رشته در تلاش به جلو آکادمی در سانتا رزا ارائه شده خود را آزمایش موفقیت آمیز در تولید سوخت زیستی از آنزیم های قارچ.

جفت شروع به تحقیق برای این پروژه در اواسط ژانویه و انجام آزمایش در مدرسه خود را در آزمایشگاه پس از کلاس. گام بعدی خود را در چگونه به استفاده از این روش برای ایجاد سوخت های زیستی از مدرسه کمپوست برنامه.

“من نوعی افتخار از آنچه که ما را به دلیل آن را در زمان زمان طولانی و جالب آن مفهوم” Vo گفت. “بیشتر مردم باید بدانند در مورد (سوخت های زیستی).”

فرانک یک سنت فرانسیس سلنو مدرسه هشتم گریدر — او کاهش یافته است به سهم خود نام خانوادگی — پرده برداری از ایده خود را برای بی قراری کرسی در نظر گرفته شده برای کمک به دانش آموزان مبتلا به اختلال کمبود توجه متمرکز باقی می ماند در کلاس بدون ایجاد اختلال.

چرخش صندلی ساخته شده از بسته بندی کردن حباب پر از چرخ دستی لاستیک تحت پوشش در پارچه نرم و همچنین می تواند مورد استفاده قرار گیرد توسط بزرگسالان برای مبارزه با گذراندن دوره های طولانی نشستن در مقابل میز او گفت:.

“این واقعا سرگرم کننده بود برای توسعه” فرانک گفت. “شاید این واقعا می تواند کمک به مدارس و واقعا اقتصادی برای محل کار.”

دانشجویان شوهر پیتزا برای ناهار در باغ ساختمان که در آن مقامات از شهرستان بخش مدیریت اضطراری به یک ارائه در علم از میله های براق و فضای پتو — و توضیح داد به نفع نگه داشتن هر دو مورد در خانه های خود.

یک چهارم ساختمان میزبانی یک هنر و صنعت فضا برای دانش آموزان, جایی که آنها قادر به سعی کنید دست خود را در ساخت مينياتور سرسره از منحنی فوم نوار نوار و کاغذ. یک سنگ مرمر به عنوان آزمون خود را coaster غلتکی سبد خرید.

Cazadero ساکن کن تاکر سابق ironworker با حضور چهار شنبه ویترین با نوه اش و دو نفر از همکلاسی هایش در سباستوپول اپل شکوفه مدرسه. او تحت تاثیر قرار گرفته بود با انواع ایده های کاوش توسط دانش آموزان با اشاره به نمایش در مورد آسمان خراش ها و توانایی خود را به مقاومت در برابر بادهای قوی.

“من یادگیری به عنوان آنجا که آنها هستند و آن را به همه چیز نگاه را از طریق چشمان خود را,” او گفت:.

شما می توانید رسیدن به تحریریه Nashelly چاوز در 707-521-5203 یا [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de