برایان Schatz در میان سناتورها خواستار مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای گسترش امداد رسانی به کشاورزان در میان همه گیر

به گزارش ایسنا ، برایان Schatz در میان 43 سناتور که اصرار رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای تمدید کمک مالی به این کشور را کشاورزان در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

در نامه ای از روز جمعه خطاب به ایالات متحده وزارت کشاورزی (USDA) منشی سانی Perdue, سناتور خواسته است که به تازگی اعلام کرد flexibilites در مزرعه وام دائمی برای مدت زمان بیماری همه گیر.

مزرعه آژانس خدمات (FSA) اعلام کرد به طور موقت انعطاف در مزرعه وام در 26 مارس که سناتورها گفت که کمک خواهد کرد که کاهش جریان نقدی نگرانی که ممکن است به کسب و کار مهم تصمیم گیری است.

“آمریکایی ها همیشه بستگی دارد ملت ما کشاورزان به رشد مواد غذایی و سوخت و فیبر است که همه ما نیاز به اما که تکیه می شود بسیار برجسته تر در زمان بحران” سناتور نوشت. “به ارائه پشتیبانی های اضافی برای کسانی که عملیات هستند که تحت تاثیر coronavirus ما مصرانه از شما برای در نظر گرفتن ساخت اقدامات اضطراری مانند مهلت پسوند پرداخت وام deferrals پرداخت تحمل و تعلیق کامل از تمام زمان و سلب حق اقامه دعوی در انتظار اقدامات موثر در طول مدت این بیماری همه گیر و متعاقب آن بهبود اقتصادی.”

سناتور نیز خواست Perdue به اطمینان حاصل شود که کشاورزان باید به اندازه کافی دسترسی به اعتبار برای جلوگیری از اختلال در کشور عرضه مواد غذایی و زنجیره ای. از آنها خواسته این وزارتخانه را اضافی اقدامات اضطراری برای کشاورزان که شامل مهلت پسوند پرداخت وام deferrals پرداخت و تحمل و تعلیق از زمان سلب حق اقامه دعوی اقدامات است.

این سناتور پرسید پردو در این نامه برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونه وزارت کشاورزی ایالات متحده خواهد شد و ارتباط آن flexibilites به تولید این معیار را برای تعیین اینکه آیا تولید کنندگان دریافت موقت پرداخت deferrals یا تحمل و چه مدت آن پسوند در اثر برای تولید کنندگان در پاسخ به ارائه خدمات وام اقدامات است.

یکی دیگر از درخواست در نامه ای بود که برای این وزارتخانه به اولویت بندی برنامه های موجود برای حل و فصل وام و اعتبار مسائل بین کشاورزان و وام دهندگان نامگذاری ثابت کشاورزی میانجیگری برنامه به عنوان یکی از آنها است.

مزرعه وام و اعتبار Covid… توسط Honolulu Star-Advertiser در Scribd

اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس. ارسال coronavirus اخبار نوک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>