شادی بخش معاملات به چسبیدن به اطراف از طریق آخر هفته

شادی بخش tradewinds در اینجا برای اقامت از طریق آخر هفته با توجه به خدمات ملی آب و هوا پیش بینی به دلیل فشار بالا در شمال هاوایی.

دوش را به نفع بادگیر و mauka مناطق و ولگرد یکی ممکن است به سمت بادپناه از زمان به زمان.

امروز پیش بینی شده است که تا حدودی ابری با اوج از 81 تا 86 درجه فارنهایت است. پایین امشب از 67 تا 73 درجه است. بادها باقی خواهد ماند و در 15 تا 25 مایل در ساعت از امروز از طریق پنج شنبه.

گشت و گذار امروز است انتظار می رود افزایش اندکی در امتداد شمال و غرب سواحل و سپس پایین تر پنجشنبه به جمعه به عنوان کوچک, شمال-شمال غرب تورم حرکت می کند.

گشت و گذار در امتداد سواحل شمالی افزایش خواهد یافت و به 7 تا 10 بعد از ظهر امروز قبل از کاهش به 3 تا 5 فوت پنج شنبه. گشت و گذار در امتداد غرب سواحل به افزایش 3 تا 5 پا در بعد از ظهر و سپس کاهش به 1 تا 3 شنبه.

گشت و گذار در امتداد سواحل جنوبی باقی خواهد ماند 2 پا و یا کمتر از طریق پنج شنبه. گشت و گذار در امتداد شرق سواحل باقی خواهد ماند و در 2 تا 4 پا و سپس افزایش به 3 تا 5 فوت پنج شنبه.

گشت و گذار در روند بازگشت تا جمعه از طریق آخر هفته به عنوان دو, شمال-شمال غرب متورم ساخت پایین جزیره های زنجیره ای. قوی معاملات را حفظ خواهد کرد, گشت و گذار, خشن, در امتداد شرق سواحل در حالی که گشت و گذار در امتداد سواحل جنوبی باقی خواهد ماند ،

معاملات در ضمن انتظار می رود به سهولت کمی در اوایل هفته آینده.

یک هنر و صنعت مشاوره برای شمال غرب و بادپناه کائوآئی آب کائوآئی و Kaiwi کانال های بادپناه اوآهو و Maui County, آب و جزیره بزرگ بادگیر آب باقی مانده در اثر از طریق 6 بعد از ظهر یکشنبه.

اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس. ارسال coronavirus اخبار نوک.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>