شادی بخش معاملات به ادامه برای بقیه هفته

نمونه tradewind آب و هوا خواهد داد برای استراحت این هفته با توجه به پیش بینی در حالی که ابر و دوش را به نفع بادگیر و mauka مناطق.

خدمات ملی آب و هوا گفت: با فشار بالا در شمال اصلی جزایر هاوایی ادامه خواهد داد به درایو شادی بخش معاملات با بالا ابرها عبور سربار از طریق پنج شنبه.

امروز هوا که آفتابی با دوش پراکنده و اوج از 83 تا 88 درجه فارنهایت است. رطوبت اما آن را احساس بیشتر شبیه به 89 درجه در Kapolei, این منطقه در بعد از ظهر زمانی که رطوبت در میان است.

امشب پایین از 69 تا 74 درجه است. شرقی بادها از 15 تا 20 مایل در ساعت در ادامه در طول امروز و امشب.

گشت و گذار در امتداد جنوب سواحل در 3 تا 5 فوت این صبح طلوع خواهد کرد شکاف امروز به 4 تا 6 پا در بعد از ظهر قبل از کاهش به آرامی پنج شنبه و جمعه.

بزرگتر جنوب تورم است انتظار می رود برای رسیدن به شنبه و معطل به روز شنبه.

یک tradewind تورم ادامه خواهد داد برای تولید کوچک و متوسط به گشت و گذار در امتداد شرقی سواحل. یک جفت کوچک شمال-شمال غرب متورم ممکن است گشت و گذار یک شکاف در امتداد سواحل شمالی شروع امشب و در ادامه به تعطیلات آخر هفته.

گشت و گذار در امتداد شرق و غرب سواحل خواهد بود 2 تا 4 فوت از طریق پنج شنبه. گشت و گذار در امتداد سواحل شمالی خواهد بود 1 به 2 و سپس افزایش به 1 تا 3 شنبه.

پیش بینی می گویند عبور ابرها و دوش خود ادامه خواهد داد و از طریق آخر هفته — با برخی از بالا سیروس ابرها که ممکن است کم نور آفتاب از زمان به زمان — اما هیچ توجهی بارش مورد انتظار است.

یک هنر و صنعت مشاوره در محل برای Maalaea خلیج هاوایی, جزیره بادپناه و جنوب شرقی آب و Pailolo کانال از طریق 6 بعد از ظهر پنج شنبه.

اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس. ارسال coronavirus اخبار نوک.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>