شادی بخش معاملات به احتمال زیاد به ارائه بادگیر, mauka, دوش رفتن به تعطیلات آخر هفته

بیشتر دوش در راه بیش از هاوایی جزایر اما اغلب بیش از بادگیر و mauka مناطق در طول چند روز آینده با توجه به معاملات با توجه به پیش بینی.

خدمات ملی آب و هوا گفت: متوسط به شادی بخش معاملات ارائه خواهد شد چند لحظه سنگین دوش امروز به خصوص در جزیره هاوایی دامنه بادپناه و همچنین دوش طریق آخر هفته.

امروز پیش بینی شده است که تا حدودی ابری با اوج از 79 تا 84 درجه فارنهایت و جدا دوش. امشب نیز غالبا ابری با مختصر دوش برای بادگیر و بادپناه طرف و پایین از 63 تا 68 درجه است.

معاملات باقی خواهد ماند و در 10 تا 20 مایل در ساعت در هر دو روز و شب.

گشت و گذار در همین حال انتظار می رود روند تا در امتداد شمالی سواحل جمعه به عنوان یک نسیم شمالی متورم می رسد. این روند صعودی ادامه خواهد داد تا از طریق پنج شنبه, سپس سهولت از طریق نیمه دوم تعطیلات آخر هفته.

گشت و گذار در امتداد سواحل شمالی باقی خواهد ماند و در 3 تا 5 فوت و سپس افزایش به 8 تا 12 فوت جمعه.

گشت و گذار در امتداد سواحل جنوبی باقی خواهد ماند و در 2 تا 4 پا و سپس افزایش به 3 تا 6 فوت جمعه به عنوان کوچک southerly متورم را پر کنید. این باید همچنان از طریق پنج شنبه و سپس محو دوشنبه.

گشت و گذار در امتداد غرب و جنوب سواحل باقی خواهد ماند کم در 1 تا 3 فوت امروز در امتداد غرب سواحل, قبل از افزایش به 2 تا 4 جمعه و 2 تا 4 پا در امتداد شرق سواحل ،

در روز چهارشنبه بالا از 86 درجه بود در مجموعه هیلو مطابق یک رکورد مجموعه در سال 2005.

اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس. ارسال coronavirus اخبار نوک.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de