پسر بازداشت باند تیراندازی در سانتا رزا-منطقه پارک

یک پسر دستگیر شده بود روز شنبه در ارتباط با یک باند مظنون مرتبط با تیراندازی در جنوب غربی سانتا رزا-منطقه پارک که با ارسال یک نوجوان به بیمارستان هفته گذشته است.

مظنون نام منتشر نمی شود چرا که او یک جزئی, Sonoma County Sheriff دفتر گفت: در Facebook post. او برگزار شد و بدون قرار وثیقه در لس Guilicos اطفال سالن به اتهام اقدام به قتل و توطئه است.

تیراندازی رخ داده است حدود 10:50 بعد از ظهر May 14 در اندی لوپز وحدت پارک در خلنگ زار خیابان. زمانی که نمایندگان وارد آنها دریافتند 18 ساله قربانی بر روی زمین است. قربانی صدمات نمی شد زندگی را تهدید و او تنها فرد زخمی شده در این حادثه.

محققان بعد متوجه شدند که قربانی در پارک با یک گروه از افرادی که نوشیدن یک تیره رنگ خودرو کشیده تا در کنار آنها. مردم در داخل ماشین فریاد زد باند شعار در گروه حداقل یک نفر از کار اخراج چند دور در جهت خود را قبل از اینکه ماشین به سرعت خاموش.

جرم و جنایت خشونت آمیز کارآگاهان در بر داشت ولگرد تفنگ دور از تیراندازی تسلیم در مقابل درب نزدیکی خانه — هر چند خوشبختانه هیچ کس در داخل خانه مجروح شد کلانتر شدهاند.

کارآگاهان بعد از شناسایی یک مظنون کلانتر شدهاند. با مگس کش زدن تیم در خدمت یک حکم جستجو در خانه مظنون واقع در 700 بلوک سوتهوود رانندگی در سانتا رزا در 5:30 صبح روز شنبه. کارآگاهان دستگیر شده مظنون و جمع آوری مدارک و شواهد از خانه است.

شما می توانید رسیدن به تحریریه Chantelle لی در 707-521-5337 یا [email protected] در توییتر @ChantelleHLee.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net