بوریس جانسون می فرستد انگلستان به مستند میان coronavirus همه گیر

بریتانیا در حال رفتن به lockdown برای حداقل سه هفته به عنوان نخست وزیر بوریس جانسون تصویب محدودیت های سفت و سخت دوشنبه که حکومت که در آن مردم می رفتن و زمانی که آنها می توانند خانه های خود را ترک. این قوانین به معنای مبارزه مداوم گسترش coronavirus که کشته 335 نفر در این کشور تا کنون.

“شما نباید جلسه دوستان است. اگر دوستان خود بخواهید شما را به دیدار با شما باید بگویم: “نه.” شما نباید جلسه اعضای خانواده است که زندگی نمی کنند در خانه خود” جانسون گفت: در یک سخنرانی تلویزیونی ،

چند مورد استثنا به این محدودیت ها عبارتند از: برای خرید ضروریات یک بار در روز و ورزش و ارائه خدمات پزشکی و رفت و آمد به محل کار اگر یک کار کاملا ضروری است. مغازه ها و سالن های ورزشی و کلیساها در میان مکان های تجمع که تعطیل خواهد شد با پلیس در حالت آماده باش برای شکستن گروه و موضوع جریمه اگر نیاز بود.

“هیچ نخست وزیر می خواهد به تصویب اقدامات مانند این. من می دانم که این آسیب است که این اختلال در حال انجام است و انجام خواهد شد به زندگی مردم به کسب و کار خود و شغل خود را” جانسون گفت.

این اقدامات را علامت برگشت در استراتژی از جانسون که پس از مارس 12 کنفرانس مطبوعاتی خود جلب کرد انتقاد برای امتناع از ممنوعیت تجمع بیش از 500 نفر و یا نزدیک مدارس. اما در حال حاضر با تهدید بلندی از یک سیستم مراقبت های بهداشتی تحت الشعاع گسترش این ویروس در زندگی روزمره هر کس در بریتانیا خواهد بود به طور چشمگیری تغییر.

“برای قرار دادن آن را به سادگی اگر بیش از حد بسیاری از مردم به طور جدی ناخوشی در یک زمان بیمه خدمات درمانی خواهد بود قادر به رسیدگی به آن” جانسون گفت. “به معنی مردم بیشتر احتمال دارد به مرگ نه تنها از coronavirus اما از بیماری های دیگر نیز هست.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>