اوراق قرضه می گوید که دوری بیس بال شکسته است قلب خود را

در ماه ژانویه در بیس بال, اجرای خانه پادشاه اوراق قرضه Barry سقوط کوتاه از ساخت MLB سالن از شهرت خود را در هشتمین سال از واجد شرایط بودن به یکی از بزرگترین بازیکنان فقط دو سال دیگر آن را به Cooperstown. و عجیب و غریب در ورزش او هنگامی که تحت سلطه به نظر می رسد پوشیدن در او.

در مصاحبه با ورزشی published یکشنبه, اوراق قرضه گفت: MLB داده است و او را یک “حکم اعدام” پس از بازنشسته شد در سال 2007 گفت: ورزش استفاده کردن زمینه مسائل و اتهامات از استفاده از استروئید در برابر او.

“قلب من آن شکسته” اوراق قرضه گفت. “واقعا شکسته.”

اوراق قرضه را 762 صفحه اصلی اجرا می شود در تاریخ MLB و هفت بار MVP نیز دارای لیگ سوابق برای پیاده روی (2,558) و عمدی پیاده روی (688). او به پایان رسید کار خود را ضربه .298 و ضربه زنی .607 و او ضربه 73 صفحه اصلی اجرا می شود و در سال 2001 به مجموعه MLB تک-فصل رکورد.

اما میراث او شد بطور قابل توجهی پیچیده تر زمانی که اوراق قرضه بستری برای استفاده از استروئید در سال 2011 گفت: او مربی شخصی به رهبری او را به این باور او مصرف روغن بذر کتان و آرتروز کرم. در همین سال او محکوم به 30 روز از بازداشت خانگی به صورت عمد و با استفاده از درهم و برهم و غیر sequiturs به تلاش برای گمراه کردن یک هیئت منصفه عالی در طول یک سال 2003 بررسی است. انسداد عدالت محکومیت پرتاب شد در دادگاه تجدید نظر در سال 2015.

دادستان فدرال کاهش یافته است به درخواست تجدید نظر انداختن آنچه که باقی مانده بود از خود پرونده جنایی در برابر اوراق قرضه پس از استروئیدها مربوط به دادستانی است که به طول انجامید حدود یک دهه. سال آینده اوراق قرضه گفته ورزشی در زمین او ابراز تاسف او چگونه درمان می شود دیگران در طول بازی خود را حرفه ای کرد و گفت “من فقط از تخت گنگ” و “من قصد دارم به سعی در توجیه راه من عمل نسبت به مردم است.”

“من می دانم آنچه من در خارج وجود دارد” اوراق قرضه گفته ورزشی در آخرین داستان. “من می دانم آنچه که من انجام شده بین این خطوط است. آن را در خارج از آن خطوط که من انجام داده اند برخی از چیزهای مختلف.”

اوراق قرضه به عنوان یک مهمان مربی این بهار با San Francisco Giants با او صرف 15 فصل از 22 سال کار حرفه ای, عبور هنک آرون به صورت تمام وقت خانه اجرا ثبت در سال 2007. خود را تنها در بیس بال پس از بازنشستگی آمد و در سال 2016 به عنوان Miami Marlins’ هدف قرار دادن مربی. او اخراج شد و پس از یک فصل.

“اگر آنها نمی خواهند من” 55 ساله گفت: از بیس بال “فقط می گویند شما نمی خواهید من می شود و با آن انجام می شود.”

بازیکنان باید در 75 درصد از آراء را به MLB سالن از شهرت و اوراق قرضه دریافت فقط 60.7 درصد آرا در این سال است. در حالی که اوراق قرضه دریافت کرده است یک چشم انداز مثبت در آرا هر سال او تنها دو شانس بیشتری برای رای داده شود ،

در حالی که چند بازیکن که متهم شده اند با استفاده از افزایش عملکرد داروهای گذاشته شده اند در خارج از سالن از شهرت و اوراق قرضه و سابق پارچ راجر کلمنس به احتمال زیاد انجام شده از کسانی که بدست یک اشاره.

اگر اوراق قرضه حرفه ای به پایان رسید و در سال 1998 قبل از قدیمیترین و شناخته شده استفاده از استروئید او هنوز هم قبلا با آرایه ای موثر از آمار; او .290 hitter وظیفه با 411 صفحه اصلی اجرا می شود به آن نقطه.

که نه متقاعد اکثر رای دهندگان بسیاری از آنها موافق با مشاهير نایب رییس جو مورگان که در سال 2017 با ارسال نامه ای به رای دهندگان تشویق آنها را به حذف کاربران استروئید از Cooperstown. سابق همه ستاره outfielder کنی Lofton گفت: نیویورک پست در سال گذشته که بازیکنان که ممکن است با استفاده از PEDs نباید دریافت نظر است.

حداقل برخی از بازیکنان سابق این باور اوراق قرضه می کند متعلق در سالن از شهرت ، زمانی که غول بازنشسته اوراق قرضه’ شماره 25 نیوجرسی در سال 2018 تیم افسانه ذرت ویلی سخنرانی ترغیب رای دهندگان به قرار دادن پسر تعمیدی او به سالن از شهرت.

“او که به افتخار او سزاوار بود در سالن از شهرت” Mays گفت: پس از آن. “سالن از شهرت است که در آن من می خواهم او را به دریافت کنید. من می خواهم او را به این افتخار است. به نمایندگی از تمام مردم رای این مرد است.”

ماه گذشته هارون گفت: ان بی سی “امروز” نشان می دهد که آن را سخت برای او به هضم که اوراق قرضه ممکن است استروئید استفاده می شود اما او هنوز هم معتقد است اوراق قرضه باید در سالن از شهرت.

در سال 2015 گفت: اوراق قرضه MLB.com او خوش او را وارد تالار مشاهیر در نهایت گفت: “در ذهن من در سر من من خیلی بیشتر در مورد آن مثبت نسبت به من منفی است. من فکر می کنم در نهایت آنها را انجام درست است.” اما خوش بینی خود را به نظر می رسد از بین می رود.

“من احساس می کنم مثل یک شبح” اوراق قرضه گفته ورزشی. “یک روح در یک خانه خالی فقط تند در اطراف.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>