اوراق قرضه افزایش به $1M برای افسر متهم در جورج فلوید مرگ

مینیاپولیس >> یک قاضی امروز مجموعه ای از $1 میلیون وثیقه برای مینیاپولیس افسر پلیس به اتهام قتل درجه دوم در جورج فلوید مرگ است.

درک چوین, 44 گفت: تقریبا هیچ چیز در طول 11 دقیقه شنوایی است که در آن او به نظر می رسد قبل از Hennepin County قاضی دنیس رایلی در تلویزیون مدار بسته از دولت حداکثر امنیت زندان در Oak Park Heights. خود را وکیل اریک نلسون نیست مسابقه به قید وثیقه — مطرح شده از $500,000 در ابتدا مجموعه ای در مورد — و آدرس نیست این ماده از اتهامات عنوان شده است که همچنین شامل سوم-قتل درجه و درجه دوم در قتل نفس.

نلسون نیست صحبت با خبرنگاران پس از آن.

چوین بعدی ظاهر شد مجموعه 29 ژوئن در 1:30 بعد از ظهر

فلوید یک دست به دستبند, سیاه, درگذشت مارس 25 بعد از سفید افسر پلیس فشرده زانو خود را به گردن خود برای چند دقیقه حتی پس از فلوید حرکت را متوقف و شفاعت برای هوا. مرگ او مجموعه ای خاموش اعتراضات برخی از خشونت در مینیاپولیس است که به سرعت گسترش به شهرستانها در سراسر ایالات متحده و جهان است. چوین و سه نفر دیگر از ماموران در صحنه اخراج شدند روز فلوید پس از مرگ است.

سه تن دیگر از افسران — J. Kueng توماس خط و Tou Thao — متهم هستند با کمک و معاونت در جرم. آنها باقی می ماند در زندان Hennepin شهرستان $750,000 اوراق قرضه.

لین خانواده راه اندازی یک وب سایت به دنبال کمک های مالی برای کمک به او ارسال پیوند. سایت برجسته خط نسبی عدم تجربه او تنها به تازگی خود را به اتمام دوره وابسته به التزام و سوالات خود را به چوین در مورد اینکه آیا فلوید باید نورد بر روی سمت خود را. آن را نیز ذکر خود را داوطلبانه کار می کنند.

فلوید مرگ مشتعل است تماس, برای اصلاح, مینیاپولیس, اداره پلیس است که فعالان اجتماعی به مدت طولانی متهم تثبیت تبعیض نژادی و خشونت. اکثریت مینیاپولیس اعضای شورای شهر روز یکشنبه گفت که آنها به نفع انحلال گروه به طور کامل هر چند آنها هنوز به ارائه بتن قصد دارد برای آنچه که آن را تعویض کنید.

“هیچ کس می گوید ما می خواهیم به لغو بهداشت یا ایمنی” عضو شورای الندرا کانو گفت WCCO-امروز هستم. “آنچه ما می گوییم این است که ما باید یک سیستم است که تولید نتایج ما می خواهیم.”

دولت در هفته گذشته راه اندازی شد, حقوق مدنی, بررسی بخش. روز جمعه به تصویب شورای مندرج در قرارداد که بلافاصله ممنوع استفاده از chokeholds و گردن محدودیت و شامل برخی تغییرات دیگر. که تحقیقات در حال انجام است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>