بدن از 8 سال کندی اعضای خانواده موجود در خلیج چساپیک

آناپولیس, Md. >> مقامات بهبود بدن از نوه سابق مریلند سرهنگ رژیم صهیونیستی است. کاتلین کندی تاونسند امروز دو روز پس از بدن پسر داشت در آب پس از یک حادثه قایقرانی.

بدن از 8 سال Gideon McKean داشت در حدود 25 فوت (8 متر) آب بیش از 2 مایل (3 کیلومتر) در جنوب مادر بزرگ خود اقامت در سایه جانبی مریلند که در آن او و مادرش به راه اندازی و قایق رانی با توجه به انتشار اخبار از وضعیت منابع طبیعی ،

بدن از gideon’s مادر — 40-year-old Maeve کندی تاونسند McKean شد بازیافت روز دوشنبه حدود 2000 فوت (610 متر) از آن پسر را در بدن بهبود, پلیس گفت:. جستجو برای از دست رفته مادر و پسر پنج روز به طول انجامید و شامل استفاده از زیر آب تصویربرداری سونار فن آوری است.

جستجو آغاز شده و روز شنبه پس از آنکه مقامات در پاسخ به یک گزارش از دو نفر در یک قایق رانی در خلیج چساپیک که به نظر می رسد به پیشی گیرد و توسط بادهای قوی.

Maeve McKean شوهر, David گفت: در Facebook پست جمعه که خانواده خود شده بود خود quarantining در یک خانه خالی متعلق به همسر و مادر را به بچه های خود فضای بیشتری از آنچه تا به حال در خانه خود در واشنگتن ،

Maeve McKean های سلامت عمومی و مدافع حقوق بشر را به عنوان مدیر اجرایی دانشگاه جورج تاون بهداشت جهانی ابتکار عمل. ابتکار عمل را در وب سایت می گوید: کار خود را با تمرکز بر “تقاطع بهداشت جهانی و حقوق بشر است.” McKean قبلا به عنوان دانشیار پژوهشی استاد در دانشگاه شهر نیویورک دانشکده بهداشت عمومی.

کندی تونسند که در خدمت دو دوره به عنوان مریلند معاون فرماندار است که دختر بزرگتر از اواخر متحده دادستان کل و وزیر بهداشت ، رابرت اف کندی و خواهر زاده از اواخر رئیس جمهور جان اف کندی.

“ما Maeve اختصاصی زندگی خود را به جامعه آسیب پذیرترین” کندی تاونسند در بیانیه ای گفت: شب جمعه و اضافه کرد که او نوه Gideon بود “دوست داشتن” برادر بزرگ که سرآمد در ورزش, معماهای ریاضی و شطرنج.

“قلب من خرد است و در عین حال ما باید سعی کنید به احضار به لطف خدا و آنچه قدرت داریم به افتخار امید و انرژی و شور و شوق است که Maeve و گیدئون مندرج به جهان” کندی تاونسند گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>