بدن در جنوب Kohala منجر به دستگیری و قتل تحقیقات

  • COURTESY HAWAII POLICE DEPARTMENT The Hawaii Police Department has not released the identity of the body found today at Anaehoomalu Bay in South Kohala, but said that it is in the general area of where a Washington woman, Smriti Saxena, 41, was last seen Tuesday.

    حسن نیت ارائه میدهد هاوایی اداره پلیس

    هاوایی اداره پلیس را منتشر کرده است هویت بدن یافت می شود امروز در Anaehoomalu خلیج در جنوب Kohala اما گفت که آن را در منطقه به طور کلی از جایی که واشنگتن, زن, Smriti Saxena, 41, آخرین دیده شد شنبه.

کشف یک بدن در جزیره هاوایی صبح امروز منجر به دستگیری و قتل بررسی است.

هاوایی اداره پلیس را منتشر کرده است هویت بدن یافت می شود در Anaehoomalu خلیج در جنوب Kohala اما گفت که آن را در منطقه به طور کلی از جایی که واشنگتن, زن, Smriti Saxena, 41, آخرین دیده می شود سه شنبه شب.

پلیس گزارش گم شده خود را در اوایل صبح.

او شوهر, Sonam Saxena, 43 دستگیر شد این بعد از ظهر به ظن قتل درجه دوم.

غرب هاوایی امروز مصاحبه Sonam Saxena اوایل امروز. او به این روزنامه گفت که او و همسرش قدم زدن جمعه شب در ساحل منزوی جنوب Anaehoomalu خلیج زمانی که Smriti دچار حمله آسم و او در سمت چپ او را به خود آورد استنشاقی خود را از داخل waikoloa ساحل ماریوت توچال ،

“او حمله آسم در سمت راست وجود دارد در ساحل بود و او احساس ضعف و او نمی خواست به راه رفتن تمام راه برگشت به دلیل آن را تقریبا به یک پیاده روی 20 دقیقه ای از ساحل که به ما اتاق” Saxena گفت: غرب هاوایی امروز. “بنابراین من گفت:” شما می دانید چه ؟ شما ماندن در اینجا شما باید گوشی خود را با شما و من فقط رفتن به اتاق خود را با شتاب استنشاقی و پمپ و برگردم.'”

Saxena گفت: او 40 تا 50 دقیقه بعد برای پیدا کردن که او رفته بود اما کیف پول تلفن و کارت اعتباری و گواهینامه رانندگی هنوز در ساحل. او به اتاق خود را به دیدن اگر او بازگشت و پس از پیدا کردن که او نمی او به نام پلیس. قبل از ورود خود را, او گفت که او و امنیتی همچنان به جستجو برای Smriti.

این زن و شوهر بود بازدید از Bellevue بشویید. با دو فرزند خود را از سنین 13 و 8. Saxena گفت: آنها بازدید هاوایی هر سال خود را جشن می گیرند ارشد تولد کودک است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>