بدن کشف 30 متری دریایی محبوب سونوما ساحل چشم پوشی در دانکن فرود

یک بدن بهبود شنبه شب در آب در نزدیکی محبوب ساحلی را نادیده می گیرند در Bodega بای اما مرگ به نظر می رسد مشکوک با توجه به Sonoma County Sheriff ،

یک فرد به نام 911 حدود 7:15 p. m. به گزارش نیمه مستغرق بدن حدود 30 متری دریایی دانکن فرود کلانتر سخنگوی ژوئن والنسیا گفت.

یک سونوما ساحل پارک دولت نجات غریق کمک به بازیابی بدن و آن را به نزدیکی ساحل بنابراین سونوما کانتی کلانتر هلیکوپتر هنری 1 می تواند با استفاده از یک longline به بدن فرد به شهرستان سردخانه والنسیا گفت.

Sonoma County پزشکی قانونی کار خواهد کرد برای تعیین هویت فرد و محیط اطراف او و یا او را مرگ و اگر چه گزارش اولیه نشان می دهد کسی است که جان یک مرد بود.

وجود دارد هیچ چیز مشکوک در طبیعت در مورد بدن نشان می دهد که این ممکن است حادثه یا خودکشی, والنسیا گفت.

دانکن فرود در نظر گرفته شده است به عنوان یکی از خطرناک ترین نقاط در امتداد سونوما ساحل به دلیل غیر قابل پیش بینی گشت و گذار با توجه به سونوما ساحل پارک دولت سایت. در گذشته امواج را به منطقه پارکینگ و جاروب مردم کردن سنگ.

شما می توانید رسیدن به تحریریه یوسف بیگ در 707-521-5390 یا [email protected] در توییتر @YousefBaig.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>