بدن کم قطاری 6 ساله را گریان درخواست در طول بازداشت در فلوریدا

اورلاندو فلوریدا. >> یک افسر پلیس جان خود را نشان می دهد 6 ساله فلوریدا دختر بچه با گریه و التماس افسران برای دستگیری او به عنوان یکی fastens روابط فایل های فشرده در اطراف مچ دست او را در یک مدرسه منشور.

ویدیو Kaia Rolle خانواده مشترک با اورلاندو سنتینل و دیگر رسانه ها روز شنبه را نشان می دهد دختر بودن بازداشت و در ماه سپتامبر برای لگد زدن و مشت زدن کارکنان در اورلاندو منشور مدرسه.

“چه کسانی هستند؟” فرودگاه بین المللی کابل می پرسد در مورد روابط فایل های فشرده در این ویدئو.

“آنها برای شما” افسر دنیس ترنر می گوید: قبل از اینکه یک افسر دیگر تدابیر آنها را در اطراف مچ دست او و فرودگاه بین المللی کابل آغاز می شود گریه.

ترنر اخراج شد در مدت کوتاهی پس از دستگیری. اورلاندو رئیس پلیس اورلاندو واکر گفت: در آن زمان که ترنر یک افسر ذخیره را دنبال نمی کند بخش سیاست از گرفتن تایید از سازمان دیده بان فرمانده به دستگیری کسی که کمتر از 12.

“به من کمک کند. به من کمک کن!” Kaia پنجه نرم می کند از طریق اشک.

به عنوان او است که راه می رفت به خودرو او گریه می کند “من نمی خواهم برای رفتن در یک ماشین پلیس.”

این افسر دوم که مشخص, پاسخ,, “شما نمی خواهید به? … شما باید به.”

“لطفا به من یک شانس دوم” فرودگاه بین المللی کابل می گوید.

این ویدیو نشان می دهد افسر بلند کردن گریه دختر بچه را در صندلی عقب خودروی پلیس و قرار دادن یک کمربند در اطراف او.

یک زمان کوتاه بعد ترنر بازگشت به کار به صحبت کردن موقرمز, و اما نیکسون آکادمی مدیران که به نظر می رسد تاسف از آنچه آنها شاهد در دفتر مدرسه.

افسر به آنها می گوید که اطفال بازداشتگاه که در فرودگاه بین المللی کابل به رهبری بود که “نمی خواهم شما فکر می کنم.” ترنر می گوید مدیران او ساخته شده 6,000 دستگیری از جمله 7 ساله.

هنگامی که کارکنان مدرسه بگویید افسر که Kaia 6 است نه 8 مانند او فکر کرد که او پاسخ “در حال حاضر او را شکسته و رکورد.”

مقامات گفته اند که ترنر نیز بازداشت 6-در سال های مدرسه دیگر در همان روز به عنوان فرودگاه بین المللی کابل بازداشت برای بزه باتری در یک نامربوط حادثه است. اما پسر بازداشت متوقف شد توسط مافوق قبل از اینکه کودک از آن ساخته شده را از طریق دستگیری روند.

دادستان Aramis آیالا گفت: در ماه سپتامبر گذشته بود که او رد بزه باتری اتهامات عنوان شده علیه کودکان.

ترنر به حال مشغول به کار در پلیس آژانس رزرو واحد که عمدتا از افسران بازنشسته که انتخاب کنید تا اضافی-وظیفه شغل برای پرداخت. چرا که او یک افسر ذخیره او یک عضو از چانه زنی جمعی واحد و اتحادیه پلیس نیست نمایندگی او شاون Dunlap از علایق منظور از پلیس اورلاندو تسلیم 25 گفت: در یک ایمیل به امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>