Bodega که وارداتی, قدیمی, مورگان اتومبیل های ورزشی می میرد در Bodega خانه آتش

یک Bodega مرد شناخته شده برای واردات, انگلیسی, ماشین های اسپرت به ایالات متحده آمریکا, کشته در آتش سوزی که تخریب خانه اش در اوایل صبح روز دوشنبه.

بیل فینک 77, شناخته شده بود, در ماشین جامعه برای خرید و فروش اماتور, خود ارضایی, اتومبیل های ورزشی با دست ساخته شده توسط Morgan Motor Company خود را از طریق منطقه خلیج کسب و کار, Morgan ماشین ایالات متحده آمریکا. فینک حتی کار به مورگان اتومبیل برای دیدار با آمریکا انتشار استانداردهای گفت: دوست دیرین کوین Rivette.

“او تنها دلیلی که آمریکایی ها قادر به دریافت مورگانها برای مدت زمان طولانی” Rivette گفت.

Rivette می دانستند فینک برای حدود سه دهه از طریق مورگان ورزشی باشگاه ماشین شمال کالیفرنیا و حتی خرید یک ماشین را از او. او گفت: خبرچین بود و خوش برخورد مرد “همیشه خوب است برای خنده” که “رو” در مورگان اتومبیل های ورزشی همیشه از او مورد مطالعه در انگلستان به عنوان یک رودز محقق در 1960s.

Rivette شگفت زده شد زمانی که او شنیده ام او اچ مرده بود در یک خانه آتش است.

درست پس از نیمه شب, مقامات دریافت گزارش آتش سوزی در Bodega صفحه اصلی. هنگامی که داوطلبان از Bodega آتش نشانی وارد سنگین شعله های آتش بیرون آمدن از پنجره هر روستایی یک طبقه روی 800 قطعه ماهی قزل آلا نهر جاده گفت: Shepley Schroth-کری طلا ریج و شمال خلیج رئیس آتش نشانی.

فینک و همسر دختر و دو نفر از دوستان که بازدید شد قادر به خارج با خیال راحت. به نظر می رسد فینک در تلاش بود برای خاموش کردن آتش شد ضعیف از همه دود گفت: چارلز رودخانه آتش بازرس با سونوما کانتی پیشگیری از آتش سوزی.

آتش نشانان در ابتدا وارد صفحه اصلی را امتحان کنید و ذخیره خبرچین, اما آنها بیرون رانده شدند توسط شعله های آتش را قبل از اتمام جستجو Schroth-کری گفت. یک پنجره خلیج بزرگ فرو ریخت و با عجله از هوا تشدید فروغ مجبور فرماندهان به یک رویکرد دفاعی از خارج تا زمانی که آن را امن برای ورود به خانه دوباره.

“که تصمیم گیری ساخته شده بود به دلیل آتش نشان و ایمنی” Schroth-کری گفت. “وجود دارد واقعا سریع گسترش آتش سوزی در سراسر خانه.”

خبرچین داشت نه چندان دور از راهرو در یک منطقه از خانه خود Schroth-کری گفت.

تحقیقات مقدماتی نشان می دهد که این آتش ممکن است ناشی از کوره در اتاق خواب مهمان ها گفت. او گفت که او مشکوک کوره شد تا آن پاره خط پروپان که موجب آتش است.

“تعدادی از داوطلبان و اولین پاسخ دهندگان می دانستند قربانی. که سخت است برای کسی که پاسخ می دهد در یک محیط روستایی,” Schroth-کری گفت.

“و در تلاش برای نجات کسی آنها نزدیک به قربانی قبل از رانده شدن توسط آتش. که همیشه دشوار است زمانی که شما در حال نزدیک اما موفق نیست.”

ساناز Casini دیرین Bodega ساکن به نام خبرچین یک “همسایه خوب” و “خوب فرد است.”

روز قبل از او درگذشت فینک با حضور مورگان باشگاه رویداد به نام سالانه “صدف اجرای” که در آن او در دیدار با اعضای دیگر از جمله Rivette در شهرستان مارین قبل از اینکه آنها سوار اتومبیل های خود را با هم.

“روز قبل از او در گذشت انجام شد چیزی که او واقعا دوست داشت — رانندگی مورگانها,” Rivette گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>