هیئت مدیره تامین آب تغییرات راه رفتن در خدمات

هونولولو هیئت مدیره تامین آب است که ایجاد تغییرات موثر سهشنبه به راه رفتن در خدمات به مشتریان در دفتر مرکزی واقع در 630 S. Beretania سنت

مشتریان که مایل به آمدن به BWS به پرداخت قبض آب, باید مجوز ساخت چک و یا دیگر مسائل مربوط به آب نیاز به تماس 748-5070 به درخواست یک قرار ملاقات.

“سلامت و ایمنی کارکنان و جامعه میباشد” مدیر و مهندس ارنست لاو گفت. “در حالی که ما نیاز به ادامه به انجام کسب و کار به عنوان یک زیرساخت اساسی ارائه دهنده ما می خواهیم برای اطمینان از ما گرفتن همه اقدامات مطابق با شهردار اضطراری ،

قرار ملاقات تنظیم خواهد شد به عنوان در دسترس است. وجود دارد به احتمال زیاد خواهد بود هیچ همان روز خدمات و با توجه به حجم مشتریان ممکن است به اندازه سه تا چهار روز صبر کنید به عنوان خدمات را محدود به ساعات خاصی. یک برنامه نوشته شده باشد در boardofwatersupply.com تماس بگیرید و یا 748-5041 برای برنامه.

“ما درک می کنیم این تغییرات ممکن است تحمیل مشکلات بر ما و مشتریان ما درخواست خود را kokua همانطور که همه ما با هم کار کنند به مبارزه با این بیماری همه گیر.” لاو گفت. “ما تعدادی از روش های جایگزین برای پرداخت قبض و ما امیدواریم که مشتریان ما را به استفاده از این گزینه مناسب.”

مشتریان که به طور معمول پرداخت صورتحساب خود را در BWS در Beretania یک ماهواره تالار شهر و یا یک بانک هاوایی شعبه می توانید پرداخت را از طریق تلفن یک بار پرداخت آنلاین به صورت خودکار لایحه پرداخت و یا از طریق پست. بازدید www.boardofwatersupply.com/paymentoptions برای جزئیات بیشتر.

BWS همچنین می خواهد به تکرار است که آن را نمی خواهد خاموش کردن آب هر یک از خدمات. اگر شما برجسته به حساب BWS, لطفا با تیم خدمات مشتری ما در 748-5000 گزینه 4 به راه اندازی طرح پرداخت.

BWS ادامه خواهد داد به ارائه آب خدمات به جامعه است و می خواهد به تاکید است که آب سالم برای نوشیدن. آب سیستم بسته تحت فشار سیستم و آن را تقریبا غیر ممکن است را به شما معرفی اشیاء خارجی باکتری ها و یا ویروس ها به سیستم. آب ضد عفونی با کلر در سطح موثر هستند که در کشتن باکتری ها و ویروس ها. آزمایش انجام شده در روزانه به اطمینان حاصل شود ضد عفونی سطوح حفظ شود و آب سالم برای نوشیدن.

اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>