پیراهن آبی بدون روابط: لباس جدید کد برای مورمون مبلغان

  • ASSOCIATED PRESS Missionaries with The Church of Jesus Christ of Latter-day Saints, from left to right, Andrew Zitting, Seth Rather, and Guenter Castrillo pray during a Zoom meeting with a local family while on a smartphone at their apartment, in Brigham City, Utah, on May 27.

    آسوشیتد پرس

    مبلغان با کلیسای عیسی مسیح از روز دوم پرستاران از چپ به راست اندرو Zitting ست نه و Guenter Castrillo دعا در طول یک زوم دیدار با خانواده های محلی در حالی که در گوشی های هوشمند در آپارتمان خود در Brigham City, Utah, on May 27.

سالت لیک سیتی >> پیراهن سفید و کروات که مدت طولانی است که امضا لباس برای مردان جوان در خدمت ماموریت برای کلیسای عیسی مسیح از روز دوم پرستاران دیگر نمی خواهد تنها ساز و برگ انتخاب زیر لباس کد تغییر امروز اعلام کرد.

برخی از مردان در حال حاضر قادر به پوشیدن لباس آبی پیراهن و هیچ روابط در ایمان توسعه ماموریت برای یوتا مبتنی بر کلیسا. در حالی که بسیاری هنوز هم پوشیدن پیراهن سفید و روابط رهبران منطقه ای در حال حاضر باید این گزینه اجازه می دهد تا لباس جدید اگر آن کمک می کند “ایمنی, اثر, approachability و حساسیت فرهنگی” برای مبلغان در مناطق خود از جهان, کلیسا, مقامات گفت: در انتشار اخبار.

آن را نشانه کلیسا در آخرین مرحله در سال های اخیر برای نوسازی یک مبلغ برنامه در نظر گرفته است که یک مراسم از تصویب برای اعضای جوان. در سال گذشته رهبران در ایمان شناخته شده است به طور گسترده ای به عنوان کلیسای مورمون تغییر قوانین خود را اجازه می دهد تا مبلغان به خانه تماس بگیرید هر هفته به جای تنها دو بار در سال.

تقریبا دو سال پیش زن مبلغان کردم گزینه ای به پوشیدن لباس شلوار به جای تنها دامن و لباس. که طراحی شده است برای کمک به زنان گرم ماندن در آب و هوای سرد و آن را آسان تر به دوچرخه سواری.

“Missionary لباس به طور منظم سازگار در طول زمان با توجه به موقعیت و سبک و سفارشی” گفت: دیتر F. Uchtdorf عضو یک بدن حاکم به نام این حد نصاب از دوازده رسولان و رئیس مبلغ شورای اجرایی. “این استثنا هستند و ادامه این روند.”

کلیسا سخنگوی دانیل Woodruff گفت: اخیر تغییر شد و تحت بررسی برای برخی از زمان.

کلیسا نگه داشته است آن مبلغ برنامه رفتن در طول coronavirus بیماری همه گیر. آن را به خانه آورد بیش از 26,000 زنان و مردان جوان از ماموریت های خارجی و ارسال برخی از آنها را در کشورهای خود را به انجام بسیاری از آنها ایمان کمک رسانی آنلاین.

تکنولوژی تغییر آغاز شد و با رهبران کلیسا دادن برخی از مبلغان قرص در سال 2014. است که پس از رهبری به جوان ترین اعضای کلیسا گرفتن گوشی های هوشمند برای استفاده در ایمان خود را توسعه. دو سال قبل از آن کلیسا خود را تغییر قوانین به مردان اجازه می دهد برای شروع ماموریت در 18 و 19 و زنان در 19 به جای 21 است که منجر به زنان بیشتر در خدمت.

اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس. ارسال coronavirus اخبار نوک.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>