بلومبرگ تحت حمله در نوادا بحث

استیو مردم الکساندرا JAFFE و MICHELLE L. قیمتAAP

Mike Bloomberg has faced attacks from Democratic rival Elizabeth Warren at the Las Vegas debate.
آیکون دوربینمایک بلومبرگ مواجه است حملات از رقیب دموکرات الیزابت وارن در لاس وگاس بحث است.

از زنگ باز از بحث دموکراتیک در لاس وگاس, Mike Bloomberg مواجه است حملات شدید از رقبای خود را بیش از نژاد و جنسیت به عنوان سابق شهر نیویورک شهردار مواجه خاموش در برابر آنها را برای اولین بار.

78 ساله و سابق جمهوری خواه بود او اولین بحث به عنوان یکی از دموکرات ها’ قویترین شش کاخ سفید امیدوار – به عنوان تعیین شده توسط نظر سنجی های ملی – در حالی که حزب نسیم بال در تلاش برای متحد کردن پشت یک جایگزین برای polarising مترقی برنی ساندرز.

ساندرز شدت انتقاد کرد در بلومبرگ است policing سیاست به عنوان شهر نیویورک شهردار که او گفت: هدفمند “آفریقایی-آمریکایی و لاتین در یک ظالمانه راه”.

الیزابت وارن به نام بلومبرگ “یک میلیاردر که تماس افراد چاق, rimming, اسب مواجه لزبین”.

آن را خشن امر فقط سه روز قبل از نوادا رای دهندگان تصمیم گیری سومین مسابقه از حزب دموکرات را آشفته 2020 اولیه فصل است.

بلومبرگ نمی تواند در انتخابات روز شنبه و در عین حال او بود در انتظار به صورت موشکافی شدید در تلویزیون ملی برای اولین بار با آن مواجه نسبتا کمی در خود جای تعجب swift افزایش از حزبی مگا کمک کننده به بالا ردیف مدعی.

با تنها شش نامزد در مناظره کوچکترین گروه تا به امروز در یک میدان است که در ابتدا برجسته 20 در مرحله ریسک بالا بود برای همه.

دیرین استقرار مورد علاقه جو بایدن سابق اوباما معاون مبارزه به نفس زندگی جدید را به خود آور, کمپین که وارد شب در پایین متوسط درهم و برهم کردن پشت سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg و مینه سوتا سناتور ctq.

ساندرز یک سناتور ورمونت پدید آمده به عنوان مترقی بال اولویت بعد از دو مسابقه به عنوان ماساچوست سناتور وارن در تلاش به دست آوردن مجدد انرژی برای مبارزات انتخاباتی خود را.

Buttigieg هزینههای هر دو بلومبرگ و ساندرز هشدار داد که یک تهدید به “سوختگی” حزب دموکرات و از سوی دیگر در تلاش بود تا آن را خرید.

او آنها را به نام “دو polarising آمار و ارقام در این مرحله”.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>