بلومبرگ به بحث اولین در نوادا

سیمون لوئیس و تیم ریدAAP

Democratic presidential candidate and former New York City Mayor Michael Bloomberg.
آیکون دوربیندموکرات و نامزد انتخابات ریاست جمهوری سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار.

مایکل بلومبرگ تنظیم شده است را در معرض خطر در اولین بحث دموکراتیک مرحله در نوادا پیوستن پنج رقبای ریاست جمهوری شده اند که مشتاقانه در انتظار شانس خود را برای مقابله با رایگان-هزینه و سریع-افزایش میلیاردر.

در سراسر کشور بحث تلویزیونی را به بسیاری از رای دهندگان خود را برای اولین بار unscripted نگاه بلومبرگ یک رسانه مغول و سابق شهردار نیویورک که کمپین سوخت شده است توسط صدها میلیون دلار از بودجه خود تلویزیون تبلیغات و با دقت طراحی شده, شخصی, ظاهر.

با وجود پرش چهار اولیه رای گیری متحده در ماه فوریه به تمرکز بر بعد نامزدی مسابقات در ماه مارس بلومبرگ واجد شرایط در روز سه شنبه برای اولین بار پس از بحث جلسه کمیته ملی حزب دموکرات را در انتخابات مورد نیاز است.

او ملحق خواهد شد برنی ساندرز جو بایدن ctq پیت Buttigieg و الیزابت وارن در روز چهارشنبه بحث سه روز قبل از نوادا قفقاز سوم مسابقه در ایالت مسابقه برای پیدا کردن یک رقیب جمهوری خواه به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در نوامبر 3 انتخابات.

بایدن و وارن به ویژه در صورت انجام و یا می میرند وظیفه reigniting مبارزات خود را پس از نمایش ضعیف در آیووا و نیوهمشایر در اوایل این ماه.

بلومبرگ ، 78 آمده است در زیر آتش سنگین در کمپین بلیزرز به تازگی خود را به عنوان نظرسنجی اعداد هم رسید و او در ورود به مسابقه در مارس 3 – شناخته شده به عنوان فوق العاده روز شنبه زمانی که 14 متحده رای – تساوی نزدیک تر است.

او افزایش یافته است به شماره 2 در میان دموکرات ها در پشت مترقی سناتور برنی ساندرز با توجه به رویترز/ایپسوس ملی نظرسنجی منتشر شده در روز سه شنبه.

رقبای خاص به چالش بلومبرگ بیش از رکورد او از جمله پشتیبانی از گذشته در نیویورک از “توقف-و-frisk” پلیس سیاست های خود را در طول زمان به عنوان شهردار که به طور نامتناسبی آمار آمریکایی های آفریقایی تبار.

چگونه بلومبرگ که نه شرکت در یک بحث سیاسی خود را از سال 2009 شهرداری دوباره انتخابات معاملات با فشار کمک خواهد کرد که تعیین مبارزات انتخاباتی خود را از سرنوشت.

“شما فقط باید یک فرصتی برای ایجاد اولین برداشت خوب” گفت: هارون کالا, مدیر بحث در دانشگاه میشیگان. “اگر او نمی کند به نوبه خود در یک عملکرد خوب در تمام حرکت او می تواند تبخیر قبل از او حتی در یک رای گیری در روز سه شنبه.”

نوادا در قفقاز هستند برای اولین بار در یک دولت با متنوع تر جمعیت پس از مسابقات در عمدتا سفید آیووا و نیوهمپشایر.

کسانی که برای اولین بار مسابقات تولید یک تقسیم حکم با Buttigieg, 38, متوسط شهردار سابق South Bend, ایندیانا, لبه ساندرز در آیووا و ساندرز سناتور ورمونت دقت ضرب و شتم Buttigieg در نیوهمپشایر.

بلومبرگ حضور می تواند یک هدیه به Sanders, 78, جلب توجه و حملات دور از تازه ضرب جلو-دونده که رسید به سرب در ملی و نوادا نظرسنجی پس از اتمام در دو مورد اول مسابقات.

وارن و ساندرز که به طور منظم به ریل در کمپین بلیزرز برابر نفوذ سیاسی از میلیاردرهای را متهم به بلومبرگ از تلاش برای خرید راه خود را به کاخ سفید است.

بلومبرگ صرف $US338 میلیون از پول خود را در یک مجموعه از تلویزیون و تبلیغات, با توجه به آگهی های مستقل ردیاب, تبلیغات, تجزیه و تحلیل ترافیک.

بلومبرگ به ظاهر مشتاق به نوبه خود در این مسابقه به یک مسابقه با ساندرز تا سوال که آیا ساندرز و حرارت خود را آنلاین از حامیان شناخته شده به عنوان “برنی وارنر” – بودند صدمه زدن به حزب.

بلومبرگ نمی خواهد تنها نامزد تحت فشار است.

بایدن 77, معاون سابق رئیس جمهور و زمانی پیشتاز, و, Warren 70 سناتور ماساچوست بود که به عنوان یک مدعی پیشرو فقط سه ماه پیش خواهد بود و مبارزه برای بقای سیاسی خود را در نوادا است.

Klobuchar, 59 که رسید به یک سوم در پایان محل در نیوهمپشایر پس از یک قوی بحث عملکرد وجود دارد و Buttigieg روبرو خواهد شد سوال در مورد آنچه که نظرسنجی ها نشان می دهد که عدم حمایت در میان رای دهندگان سیاه پوست و لاتین.

نزدیک به یک سوم از رای دهندگان در نوادا دموکرات قفقاز در سال 2016 شد یا سیاه یا لاتینی با توجه به ورودی سنجی.

بلومبرگ واجد شرایط برای بحث پس از دموکرات کمیته ملی حذف مورد نیاز در تعدادی از اهدا کنندگان که قبلا مسدود شده خود در بودجه بلومبرگ.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>