بلومبرگ قطره از انتخابات ریاست جمهوری تایید بایدن

لس آنجلس — میلیاردر مایک بلومبرگ به پایان رسید پیشنهاد خود را برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری روز چهارشنبه و تایید معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن. این یک فروپاشی خیره کننده سابق شهر نیویورک شهردار که تا به حال خود را در سال 2020 امید در سه شنبه متحده و تخلیه بیش از 500 میلیون دلار ثروت خود را به مبارزات انتخاباتی.

بلومبرگ اعلام کرد خروج خود را از این مسابقه پس از پایان ناامید کننده در سوپر شنبه در تخته سنگ از ایالات متحده است که حساب برای تقریبا یک سوم از کل نمایندگان موجود در حزب دموکرات نامزدی مسابقه. او برنده تنها قلمرو ساموآی آمریکا, و برداشت چند ده نمایندگان در جاهای دیگر. بایدن در ضمن برنده بزرگ در ایالت های جنوبی که بلومبرگ به حال ریخت و ده ها میلیون دلار و حتی با احتیاط امید برای پیروزی.

دو تا از سابق خود را دموکراتیک رقبای ctq و پیت Buttigieg کاهش یافته است خارج از مسابقه و تایید بایدن به عنوان متوسط جایگزین به ایالت ورمونت برنی ساندرز فقط روز قبل از سه شنبه.

بلومبرگ زد بی سابقه ای در مبارزات انتخاباتی از شروع. او در اواخر ورودی به مسابقه در ماه نوامبر او را وادار به جست و خیز مبارزات انتخاباتی در چهار رای گیری در ایالت های آیووا و نیوهمشایر, نوادا و کارولینای جنوبی است. او آویزان موفقیت خود را در سه شنبه گذراندن حداقل $180 میلیون در تبلیغات در این کشورها اما در حال برنامه ریزی برای ادامه عمیق به تقویم اصلی در حال حاضر صرف میلیون ها نفر در تبلیغات در ایالات فلوریدا و میشیگان و پنسیلوانیا است. قبل از اینکه نتایج ریخت و در روز سه شنبه او پیش بینی اعتماد به نفس در حالی که مبارزات انتخاباتی در فلوریدا تنها به دستیاران خود را می گویند کمپین را ارزیابی مجدد بعد.

رای دهندگان در نهایت رد بلومبرگ استدلال که او نامزد بهترین آماده به حزب جمهوری خواه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. رئیس جمهور برای پرداخت نزدیک توجه به دموکراتیک نامزدی مسابقه بوده و به خصوص تثبیت شده در بلومبرگ. مغلوب ساختن پیشی جستن به طور منظم برافراشته در برابر همکار خود را نیویورکر در توییتر مسخره قد کوتاه خود با تماس او را “مینی مایک” و ادعا بلومبرگ شد نامزد او می خواست به اجرا در برابر. روز سه شنبه گفت: نتایج یک “نابودی کامل” بلومبرگ شهرت.

بلومبرگ ، 78 یکی از ثروتمندترین مردان جهان به ارزش حدود 61 میلیارد دلار است. ثروت خود را جریان از داده های مالی و رسانه ای شرکت که نام خود را خرس که او شروع به در 1980s. علاوه بر خدمت 12 سال به عنوان شهردار نیویورک او رسالت خود را به مترقی گروه با ریختن صدها میلیون دلار به مبارزه با تغییر آب و هوا و مهار خشونت اسلحه.

در اوایل هفته از مبارزات انتخاباتی خود او با استفاده از خود ثروت گسترده برای معرفی خود به رای دهندگان در خارج از نیویورک در شرایط خود و رقبای خود متهم کرد و او را از تلاش برای خرید این حزب نامزدی و کاخ سفید است. به رای گیری کشید و نزدیک جمهوریخواه سابق مجبور شد برای مقابله با خود را دموکراتیک رقبای سر ظاهر می شود در کنار آنها در یک بحث مرحله. اولین عملکرد متزلزل بود و ناهموار و ناشی از رای دهندگان به مشاهده او با چشم انتقادی.

او ثابت کرد قادر به غلبه بر سازگار انتقاد از نیویورک به استفاده از توقف-و-frisk عمل پلیس تحت تصدی خود به عنوان شهردار که به طور نامتناسبی هدفمند جوان سیاه پوست و لاتین در مردان برای جستجو با هدف پیدا کردن سلاح. عمل به پایان رسید و پس از یک قاضی فدرال اعلام کرد و آن را خلاف قانون اساسی و بلومبرگ عذرخواهی کرد برای استفاده از آن هفته قبل از اعلام ریاست جمهوری خود را اجرا کنید.

او به طور مشابه مواجه با اشاره انتقاد — در درجه اول از رقیب الیزابت وارن — در مورد درمان زنان در شرکت بلومبرگ LP. تحت فشار از وارن گفت: در اواسط ماه فوریه او آزادی سه زن که شکایت او برای آزار و اذیت یا تبعیض شکایت از محرمانه بودن توافق نامه. زنانی که کار می کرد برای مهر برجسته شد در یک تجاری ستایش بلومبرگ است و این شرکت درمان زنان و دیرین خود را شریک دیانا تیلور در دفاع از او به عنوان یک قهرمان از زنان است.

بلومبرگ گل نشسته بود با اتهامات او در تلاش بود برای خرید دموکراتیک نامزدی ریاست جمهوری. او ثروت گسترده اثبات کامل فویل برای ساندرز می گوید: “میلیاردرهای باید در همه وجود دارد. در واقع بلومبرگ به حال قریب به اتفاق دایره نفوذ خود را از هزینه های کلید علل مانند کنترل اسلحه و همچنین بشردوستانه خود را در تلاش برای افزایش شهرهای آمریکا و ارائه آموزش رهبری برای شهرداران. ده ها تن از برجسته شهرداران بسیج پشت نامزدی خود را.

که همراه با بایدن را تجدید حیات در کارولینای جنوبی و محوری از حزب نسیم بال در پشت او محکوم بلومبرگ مورد که او بهترین نامزد را در هر دو ساندرز و مغلوب ساختن پیشی جستن.

گام بعدی برای بلومبرگ نامشخص است. او می خواهم متعهد به نگه داشتن ستاد انتخاباتی باز در کلید انتخابات میدان نبرد متحده برای کمک به دموکرات ها شکست مغلوب ساختن پیشی جستن حتی اگر او از دست این حزب نامزدی. اما ساندرز’ کمپین گفت: آنها نمی خواهند کمک.

___

Jaffe گزارش از پالم بیچ فلوریدا.

___

گرفتن تا در سال 2020 انتخابات با AP کارشناسان ما هفتگی سیاست پادکست “زمین بازی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de