بلومبرگ جنگ اتهامات بی حرمتی جنسیتی نظرات

Josephs ارائه شده در این پست با دسترسی به هزاران صفحه از اسناد مربوط به این مورد است.

بلومبرگ در نهایت به توافق محرمانه حل و فصل مالی با پادگان که تا به حال به دنبال 5 میلیون دلار در جبران خسارت و 300.000 دلار خسارت تنبیهی. مقدار حل و فصل شده است هرگز افشا اما سه منبع با آگاهی از آن و توصیف آن به عنوان در شش رقمی است.

کارگران ‘تخریب’ زنان

مدت کوتاهی پس از پادگان چپ این شرکت یک کارمند به نام مری ان Olszewski شکایت کرد بلومبرگ LP در سال 1996 ادعا که او دارو و تجاوز توسط سرپرست او. او گفت که کارکنان از بلومبرگ در پایین درگیر در یک الگو و عمل “جنسی تخریب زنان” و مهر ساخته شده نظرات در مورد کارکنان مانند “من می خواهم به انجام است که تکه ای از گوشت.”

Olszewski که مشغول به کار به عنوان یک نماینده فروش گفت: در کت و شلوار است که این شرکت “در زمان هیچ اقدامی برای جلوگیری و یا محدود کردن مداوم آزار و اذیت جنسی کارمندان زن توسط مایکل بلومبرگ.”

پس از Olszewski گفته بود مورد تجاوز قرار گرفته توسط یک سرپرست در شیکاگو اتاق هتل ایسنا مطلع شد. او بعدها توضیح داده شده پاسخ خود را در یک رسوب, گزیده ای از, که برای اولین بار منتشر شده توسط صدای روستا در سال 2001. کامل رسوب هرگز ساخته شده است. Olszewski نمی تواند نظر رسیده است.

بلومبرگ خواسته شد تا در رسوب چه را تشکیل می دهند “رضایت اثبات” که یکی از کارکنان خود تجاوز شده توسط دیگری.

“من حدس می زنم یک unimpeachable شخص ثالث شاهد” او پاسخ داد.

وکیل حیرت زده به نظر می رسید. در چه نوع از تجاوز او پرسید: بلومبرگ می تواند یک شخص ثالث شاهد ؟

“وجود دارد که سه نفر با هم هستند” بلومبرگ پاسخ داد.

اما بلومبرگ گفت: اگر فقط دو نفر وجود دارد و آنها به متضاد حساب وجود خواهد داشت هیچ راهی برای بدانید که گفتن حقیقت و “همه ما می توانید انجام دهید این است که ارائه جداگانه در محیط کار برای این دو است.”

Loeser سخنگوی نه اختلاف دقت گزیده ای اما گفت: بلومبرگ “گفت: آن را در طول ستیز رسوب و این منعکس نمی کند آنچه که او معتقد است.”

بلومبرگ نیز خواسته شد در رسوب مورد Olszewski بدخشان که او گفت که او می خواهم به “انجام دهد که تکه ای از گوشت.”

در پاسخ به ایسنا: “من نمی یاد تا کنون با استفاده از اصطلاح “گوشت” در همه.”

مورد اخراج شد زمانی که Olszewski وکیل موفق به ملاقات با یک مهلت پر کردن.

نگرش در طول زمان تغییر

بلومبرگ بود که شهردار نیویورک از سال 2002 تا 2013 قرار داده و این شرکت در یک نابینا اعتماد در این دوره است.

در میان است که سرویس فدرال فرصت برابر استخدام کمیسیون شکایت کرد بلومبرگ LP ادعا را مشغول کرده بود در یک الگوی تبعیض علیه کارمندان زن بر اساس جنسیت و بارداری.

2007 شکایت گفت: کارکنان پرداخت شد کاهش یافته و آنها که در معرض demotions. در برخی موارد زنان گفت: آنها به جای junior کارمندان مرد. برخی از این زبان در دست کت و شلوار تکرار اتهامات مطرح شده توسط پادگان.

شرکت “درگیر شده است در یک دوره فراگیر رفتار تبعیض آمیز بر اساس جنسیت/بارداری و در برابر آن حامله کارکنان. … این سیستمیک بالا به پایین تبعیض و پرورش, چشم پوشی و تداوم توسط بالاترین سطوح مدیریت در بلومبرگ و مالکیت بلومبرگ به شوخ طبعی مایکل بلومبرگ” و دیگران است. هنگامی که یک کارمند زن می گوید: او است که “آنها به صراحت بيان” این کت و شلوار گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>