خون آلود مدیر فروشگاه توصیف زندگی در عصر COVID-19

برای هفته سامانتا کلارک با آرامش گوش به توهین و تهدید به کارگردانی روزانه در او و کارکنان توسط افرادی که آنها آموخته نمی تواند وارد مودستو کالیفرنیا فروشگاه بدون پوشیدن یک ماسک و زیر دیگر coronavirus مربوط به قوانین است.

اما هرگز می گوید: 17-سال کهنه خرده فروشی او انتظار می رود او می شود پمپاژ منگنه زدم و به طبقه خون جوشان از او کتک چهره. نه تا زمانی که این اتفاق افتاد به تازگی پس از یک مشتری گفته شد گذشته بالای سطح زمین استخر شنا در سهام بوده است به شخص دیگری فروخته.

“من شده است در خرده فروشی تمام زندگی من است. من در این کار خاص 17 سال و من هرگز شنیده از هر کسی مورد حمله همیشه” کلارک گفت: تلفن های اخیر یک شب پس از اتمام شیفت شب.

اما با نگاهی به گذشته او می گوید: شاید او باید آن را دیده اند در حال آمدن است.

“ما تا به حال عادی ناراحت مشتری از زمان به زمان اما به ندرت کسی از دست دادن خلق و خوی خود را و فحش دادن در ما,” او می گوید از زندگی قبل از, فروشگاه, او موفق آغاز به کار کرد و تحت دولت صادر coronavirus دستورالعمل های ایمنی.

“در حال حاضر آن را فقط روزانه و گاهی پشت به پشت به پشت” او گفت:.

پس از چند ماه زندگی با چنین محدودیت سطح استرس در میان مردم به وضوح رسیده است و یک نقطه جوش, و نه فقط در کالیفرنیا گفت: Rachel Michelin کالیفرنیا, خرده فروشی, انجمن, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت.

“وجود دارد فقط یک سطح بالا از نا امیدی همه جا در حال حاضر” Michelin گفت: در هفته گذشته در کلمات است که به نظر می رسید به presage در سراسر کشور فوران اعتراضات پس از مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه و سفید در مینیاپولیس که پس از یک افسر پلیس فشرده زانو خود را به گردن خود برای چند دقیقه.

اگر چه تظاهرات که گیج شهرهای بزرگ و حومه از ساحل به ساحل شده اند عمدتا صلح آمیز شورش است که باید شکسته طول برخی از آنها منجر به کسب و کار خرده فروشی در حال غارت و تخریب.

پس از کلارک قرار دادن عکس از او خونین کبود چهره در Facebook صفحه همراه با توضیح آنچه در آن مانند به کار در خرده فروشی این روزها آن را به اشتراک گذاشته بود هزاران بار باعث او را به ایجاد یک صفحه جداگانه, “خرده فروشی در طول زندگی COVID-19” برای رسیدگی به پاسخ. در صفحه جذب دهها هزار نفر از پیروان.

هزاران نفر در نظر او پست اصلی و پس از آن پیام را به عنوان او صحبت کرد از تماس با پلیس و شفا جسمی و عاطفی. نظرات متعدد در آمد از دیگران که می گویند آنها در خرده فروشی بیش از حد و پس از همه گیر شده است در مواجهه با یک رشته بی پایان از سوء استفاده.

“من همکار بود تف توسط یک فرد که نمی پوشیدن ماسک” یک کسی گفت: او مشغول به کار در خرده فروشی در ریورساید کالیفرنیا گفت کلارک.

دیگران ارسال شده در اخبار از حملات اتفاق می افتد در سراسر کشور از جمله در فلینت میشیگان دلار در فروشگاه که در آن یک نیروی امنیتی کشته شد و مرگ در ماه گذشته پس از گفتن یک زن او نمی تواند وارد کنید بدون ماسک.

“ما در حال شنیدن تعداد فزاینده ای از گزارش از سوء استفاده و خشونت علیه خرده فروشی کارگران که در حال انجام شغل خود را با درخواست مشتریان به پوشیدن ماسک های صورت و یا مطابق با دستورالعمل های دیگر در نظر گرفته شده برای محافظت از ایمنی خود را,” دیوید, فرانسوی, معاون ارشد رئیس جمهور برای روابط دولت برای فدراسیون ملی خرده فروشی در بیانیه ای گفت:. وی از مقامات به تعقیب چنین مواردی “به حد کمال از قانون” و انجام یک کار بهتر از حفاظت از خرده فروشی کارگران است.

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث خفیف یا متوسط علائمی مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث ذات الریه و مرگ است.

این ماسک به نظر می رسد ناراحت مشتریان بیشتر گفت: کلارک اگر چه بسیاری از خریداران نمی مانند قوانین نیاز مردم به ماندن 6 فوت از هم جدا و یا فروشگاه سیاست ممنوعیت بازگشت از موارد در طول بیماری همه گیر.

“من تا به حال یک بانوی تهدید به سوزاندن فروشگاه پایین چون ما نمی خواهد او را بازگشت,” او گفت:. “این دیوانه است.”

کلارک مورد حمله قرار گرفت در مارس 6 به عنوان او از شنیدن شکایت از یک زن عصبانی استخر او می خواست به خرید رفته بود این زمان او وجود دارد. صندوقدار موافقت کرده بود به نگه داشتن آن را برای 30 دقیقه اما در زمان او حدود یک ساعت بعد از برگزاری برداشته شده بود و آن را فروخته بود.

“او فقط شروع به پرتاب چیزهای ضد و در چنین خشم است که مورد هدف قرار دادن نوزاد پرسه زن” کلارک گفت او نمی تواند بگوید اگر در واقع وجود دارد یک نوزاد در زن پرسه زن که تحت پوشش یک پتو.

او در مورد به او بگویید به ترک کلارک گفت: زمانی که او بود رسید.

این زمان او تا خون جوشان از یک جای زخم در صورت بالا یکی از چشمان این زن را ترک کرده بود. کلارک به دنبال او خارج کردم و نسبتا خوب عکس از صورت خود را تا حدی پنهان توسط یک ماسک. اما زن تا به حال با استفاده از پتو نوزاد به پوشش خودرو پلاک قبل از او راندند.

یک آمبولانس در زمان کلارک به یک مرکز مراقبت فوری به جای زخم بالای چشم او وصله.

مودستو (Modesto) پلیس با قرار دادن عکس زن در جلو جنایت صفحه و در ادامه به بررسی گفت: شارون خرس وزارت اطلاعات امنیت عمومی هماهنگ کننده.

با وجود این حمله کلارک می گوید او هنوز هم او را دوست دارد کار مردم او را با این نسخهها کار در فروشگاه (او کاهش یافته است به نام آن تحت سفارشات از شرکت های بزرگ خود را صاحب) و همچنین مشتریان که مکرر آن را در مدستو مرکزی دره شهر از 200,000.

همانطور که مردم باید او را در بر داشت Facebook او را متوجه شده و آن را تبدیل به نه تنها یک محل برای دیگر مردم فروش به دریچه بلکه برای مشتریان برای ابراز همدردی.

“من فکر می کنم چیزی خوب است که از این” او گفت:. “مردم در حال نشان دادن بسیاری از پشتیبانی از هر کسی که نوشته های آنها چه رفته ام از طریق آن روز. این واقعا سرد برای دیدن مردم در حمایت از خرده فروشان.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>