مراکز انتقال خون دیدن کاهش در کمک های مالی با توجه به coronavirus نگرانی

Coronavirus نگرانی و اقدامات پیشگیری را رهبری چندین منطقه خلیج شرکت ها برای انصراف از خون خود درایوهای ایجاد یک کمبود که باعث خون بانک ها دوشنبه به موضوع درخواست فوری برای کمک های مالی.

هفت شرکت-اسپانسر خون درایوهای سازمان Vitalant خون مراکز لغو شده در منطقه خلیج از هفته گذشته. به عنوان یک نتیجه سازمان از دست 314 واحد از خون آن را به حال شده است در انتظار گفت: کنت Corley یک سانتا رزا سخنگوی Vitalant که قبلا خون مراکز اقیانوس آرام.

این شرکت با حمایت درایو را تبدیل به یک منبع مهم از کمک های مالی برای منطقه در سیستم مراقبت های بهداشتی زیرا آنها آن را مناسب برای کارکنان به خون.

“آنها واقعا بسیار مهم است” گفت: Corley. “مردم فقط پیدا کردن آن سخت به کمک مالی خود را.”

Vitalant تلاش برای حفظ چهار روز عرضه خون به ملاقات بیمارستان نیاز دارد اما در حال حاضر کمتر از نیمی از این مبلغ برای بسیاری از انواع خون. این نیاز خاص از پلاکت که پنج روز عمر و نوع خون O منفی جهانی نوع خون است که می تواند کمک به ایجاد ثبات در همه بیماران است و اغلب مورد استفاده در درمان تروما.

دکتر رالف واسالو, Vitalant ارشد پزشکی و علمی افسر خواست افراد سالم دوشنبه برای بازدید از یک مرکز اهدای خون و کمک به را تشکیل می دهند برای این کمبود.

“بیمارستان ها خواهد بود بسیار به چالش کشیده اگر COVID-19 عفونت را افزایش دهد. آخرین چیزی که ما می خواهیم آنها را به نگرانی در مورد داشتن خون به اندازه کافی برای ضربه قربانیان و بیماران مبتلا به سرطان. به همین دلیل ضروری است که افراد سالم اهدای خون در دیسک و اهدای خون سایت در حال حاضر” واسالو در بیانیه ای گفت.

Vitalant گفت آن است که مصرف دقیق اقدامات احتیاطی برای اطمینان از ایمنی خود کمک های مالی روند. این است که درخواست از مردم برای اهدای صورتی که بازدید از سرزمین اصلی چین و کره جنوبی ایران و ایتالیا در گذشته از 28 روز. همچنین است عدم پذیرش خون از اهدا کنندگان است که تا به حال رمان coronavirus عفونت شده است و یا در معرض کسی که مظنون به داشتن یک عفونت است.

واسالو گفت: خطر ابتلا COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس جدید, در حال حاضر کم است. به دلیل ماهیت coronavirus آن است که بسیار بعید است این می تواند انتقال از طریق انتقال خون است. یک بار اهدا خون قطعات تحت FDA موظف تست Vitalant گفت.

سالم مردم به شدت تشویق به اهدای خون ملاقات با تماس 877-258-4825 یا رفتن آنلاین vitalant.org.

شما می توانید رسیدن به تحریریه مارتین Espinoza در 707-521-5213 یا [email protected] در توییتر @pressreno.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de