BLNR رای 7-0 برابر بیانیه اثرات زیست محیطی برای آکواریوم مجوز ماهیگیری در غرب هاوایی

در یک جارو 7-0 تصمیم هیئت مدیره از زمین و منابع طبیعی رای دادند در برابر یک گروه از آکواریوم ماهیگیران به دنبال مجوز برای جمع آوری ماهی های زینتی در غرب هاوایی.

پس از چهار ساعت از شور و مشورت جمعه BLNR تصمیم گرفت که به تازگی ارائه شده, 2000-صفحه نهایی بیانیه اثرات زیست محیطی فیشر ارائه شده را به اندازه کافی آدرس پتانسیل های محیطی که می تواند از صدور مجوز.

ماهیگیران و بخشی از حیوان خانگی صنعت مشترک شورای مشورتی خواسته وزارت زمین و منابع طبیعی برای 10 مجوز برای هاوایی, جزیره, غرب هاوایی منطقه ای فیشر مدیریت منطقه که به آنها گفته شد این سایت نزدیک به 1.3 میلیون نفر از دولت تجاری آکواریوم شیلات در سال 2017. که در آن نقطه از 45 درصد از آکواریوم ماهی گرفتار در هاوایی آمد از مدیریت منطقه است.

در سال 2017 هاوایی دیوان عالی کشور حکم داد که موجود مجوز اجازه می دهد فیشر استفاده خوب مش توری برای گرفتن حیات وحش غیر قانونی بود و DLNR اتحاد صادر نشده هر زمان. فیشر که با استفاده از چرخ دنده های دیگر برای گرفتن ماهی همچنان به انجام این کار DLNR گفت: در انتشار اخبار امروز.

در FEIS شورا ارائه آن گفت: “وجود خواهد داشت هیچ ساخت و ساز دائم یا semipermanent زیرساخت هیچ ترشحات به ساحلی سطحی یا آبهای زیرزمینی هیچ لایروبی و قابل استفاده از مواد خطرناک است که می تواند به محیط زیست منتشر شد” اگر مجوز صادر شد.

همچنین گفت که اجازه نمی خواهد منجر به اثر سوء بر کیفیت آب و خاک و پوشش گیاهی و یا حیات وحش است.

با وجود PIJAC را تصدیق BLNR صندلی سوزان مورد در بیانیه ای گفت: “به اتفاق آراء به وضوح نشان دهنده این هیئت مدیره که آکواریوم فیشر’ پیشنهاد بدون معنی محدودیت در آینده گرفتن بدون توجه به اندازه کافی برای ما بسیار نایاب مانند paku’iku’i (آشیل tang) و دیگر کم تعداد گونه و بدون تجزیه و تحلیل کافی از آینده نزدیک اثرات تغییر آب و هوا, اقیانوس گرم و مرجان سفید در صخره های ما نیست به اندازه کافی به فاش پتانسیل اثرات زیست محیطی پیشنهاد ده مجوز.”

این شورا خواسته بود برای کیسه های روزانه حد پنج آشیل تنگ یک قطره از کیسه های روزانه حد 10 مجموعه در سال 2013.

در گزارش به مجلس قانونگذاری ایالتی در ماه دسامبر DLNR گزارش کاهش قابل توجهی در آشیل تانگ جمعیت در غرب هاوایی از 2008-2018.

PIJAC گفت: 5-ماهی کیسه محدود خواهد بود و در محدوده ماهیگیری پایدار برای این گونه است که هدف تجاری و امرار معاش اهداف است.

این DLNR گزارش داد صدها نفر از شهادت در پاسخ به FEIS. شهادت شد تا حد زیادی در برابر آن و صدور مجوز. نگرانی های خود را تحت پوشش تهی صخره های مرجانی و ماهی های جمعیت است که آنها می گویند اجازه خواهد کمک به. فرهنگی و پزشکان نیز مخالف مجوزها و گفت: فرهنگ آثار باید توان تجزیه و تحلیل بیشتر.

دولت Rep. تینا Wildberger (D جنوبی Maui) بود و در میان کسانی که در برابر مجوزها و گفت: در شهادت او که “این بی شرم تجارت است و از بین بردن ما صخره های اقیانوس ما و ما با حیات وحش دریایی است. … اجازه می دهد آکواریوم تجارت سود بسیار با کمی نظارت عظیم شرکت های بزرگ به سادگی از یک اعتماد عمومی منابع.”

در حمایت از مجوز ماهیگیری ران Tubbs استدلال در شهادت او است که تقاضا برای ماهی آکواریوم به عنوان حیوان خانگی صنعت بالندگی در طول COVID-19 بیماری همه گیر. او گفت: هاوایی می تواند به نفع از “پایدار و ارزشمند میباشد.”

“این است که نه فقط گرفتن ارزش اما جهانی درآمد به خطوط هوایی شیرجه محلی و مغازه های توریستی آکواریوم … آکواریوم در سراسر جهان بسیاری از مشاغل و گاز تامین کنندگان و غیره. که به نفع همه از آکواریوم شیلات” Tubbs گفت.

او گفت: دولت آکواریوم شیلات در حال حاضر نشان داده شده است که آن را سازگار با محیط زیست است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de