سیاه Tulsans تماس مغلوب ساختن پیشی جستن رالی طرح ‘یک سیلی’

اکلاهما سیتی — سیاه و سفید جامعه و رهبران سیاسی به نام رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به حداقل تغییر Juneteenth تاریخ برای یک رالی لگد زدن به بازگشت او به کمپین گفت: پنج شنبه که برنامه ریزی برای یک تجمع در روز است که نشانه پایان برده داری در آمریکا به عنوان یک “سیلی.”

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین مقامات مورد بحث در پیشبرد ممکن است در واکنش به Juneteenth تاریخ اما با وجود مقاومت شدید وجود دارد هیچ برنامه ای برای تغییر آن است.

از سوی دیگر ، کامالا هریس از کالیفرنیا به تولسا مدنی مقامات سیاه رهبران گفت: آن را توهین آمیز برای مغلوب ساختن پیشی جستن به انتخاب آن روز — ژوئن 19 — و آن محل — Tulsa, یک شهر اوکلاهما که در سال 1921, سایت آتشین و هماهنگ سفید روی سیاه کشتن ولگردی و قانونی شکنی.

“این فقط یک چشمک به سفید supremacists — او پرتاب آنها را به یک خوش آمدید, صفحه اصلی, حزب,” هریس پیشرو مدعی به دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن همسر در حال اجرا توییتی از مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع برنامه.

“برای انتخاب تاریخ برای رسیدن به Tulsa, کاملا بی احترامی و یک سیلی به حتی اتفاق می افتد گفت:” شری قمار اسمیت رئیس جمهور از تولسا سیاه وال استریت اتاق بازرگانی یک سازمان به نام پس از مرفه جامعه سیاه و سفید که سفید Oklahomans سوخته را در سال 1921 حمله.

حداقل قمار اسمیت گفت: این مبارزه باید “آن را تغییر دهید تا شنبه 20 اگر آنها در حال رفتن به آن را داشته باشد.”

مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد این تجمع برنامه ریزی پنج شنبه بعد از ظهر. این می آید به عنوان سخت قانون و نظم موضع به نظر می رسد به سقوط به طور فزاینده ای از همگام سازی با یک نگرانی رو به رشد بیش از سوء استفاده پلیس از آمریکایی های آفریقایی تبار پس از کشتن جورج فلوید در مینیاپولیس.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین مقامات در دفاع از این تجمع است.

“به عنوان حزب لینکلن خواهان مفتخریم از تاریخ Juneteenth گفت:” کاترینا Pierson, مشاور ارشد مغلوب ساختن پیشی جستن و مبارزه است. “رئیس جمهور تهمت ساخته شده است یک رکورد از موفقیت برای آمریکایی های سیاه و سفید از جمله بی سابقه نرخ بیکاری پایین قبل از جهانی همه گیر در تمام زمان بالا بودجه برای تاریخی سیاه و سفید کالج ها و دانشگاه های عدالت کیفری و اصلاحات است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین آگاه بود در پیش است که این تاریخ برای رئیس جمهور بازگشت به تظاهرات شد Juneteenth با توجه به دو کمپین مقامات بودند که مجاز به صحبت علنی در مورد داخلی بحث و صحبت در خواست نامش فاش نشود.

هنگامی که تاریخ مورد بحث آن شد که بایدن برگزار شده بود جمع آوری کمک از یک سال پیش در Juneteenth. هر چند انتخاب ژوئن 19 بود به معنای آتش زا برخی از مقاومت بود و انتظار می رود این مقامات گفت. اما مبارزات انتخاباتی بود غافلگیر شده توسط شدت به خصوص زمانی که برخی از ارتباط انتخاب به سال 1921 قتل عام.

برنامه ریزی بسیار پیش بینی گشت تجمع در اوکلاهما یک دولت مغلوب ساختن پیشی جستن برنده به راحتی در سال 2016 مطرح ابرو.

کمپین برداشت Tulsa BOK مرکز با ذکر صندلی ظرفیت 19,199. عرصه Facebook صفحه نشان می دهد سازمان تماس را نشان می دهد وجود دارد توسط خواننده کشور Alan Jackson و دیگر هنرمندان به اواسط ماه جولای با استناد به این بیماری همه گیر کوروناویروس.

عرصه بازاریابی مدیر Meghan خون گفت: او نمی داند که در عین حال در مورد هر برنامه ای اجتماعی فاصله و یا دیگر coronavirus اقدامات احتیاطی برای مغلوب ساختن پیشی جستن رالی خواهد بود که یکی از بزرگتر تجمعات عمومی در آمریکا در این مرحله از شیوع بیماری است.

کمپین گفته مقامات ایمنی تصمیم گیری خواهد بود ساخته شده در هماهنگی با مقامات محلی. سلب در بلیط وب سایت ثبت نام گفت: شرکت کنندگان به صورت داوطلبانه فرض تمام خطرات مربوط به قرار گرفتن در معرض COVID-19 و موافقت خود را با برگزاری مبارزات انتخاباتی در قبال هر گونه بیماری است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>