تلخ و شیرین بازگشت به خانه به عنوان بزرگ شاهزاده کشتی اسکله در اوکلند مسافران پیاده

Sutter گفت, محلی, در خانه, تست نشده بود در حال انجام است. اما ساتر است با کار تجاری و عمومی آزمایشگاه به منظور تسهیل در آینده تست.

رابینسون گفت: مقامات بهداشتی را به روز رسانی به این شهرستان با هیئت ناظران شنبه در کمپین برپا بودن در برابر ویروس.

در همان جلسه هیئت مدیره تنظیم شده است به تعیین یک دولت موقت بهداشت عمومی افسر دکتر Sundari Mase که جایگزینی شهرستان خروجی افسر بهداشت و نقطه فرد در coronavirus دکتر Celeste فیلیپ که در زمان کار در مراکز کنترل بیماری پس از 11 ماه با شهرستان است. او آخرین بار روز دوشنبه است.

Mase که دارای تجربه با CDC و سازمان بهداشت جهانی خواهد محوری به نقش رهبری در همه امور مربوط به این ویروس در حالی که کار با محلی بیمارستان و درمانگاه عمومی سازمان بهداشت و درمان و دیگر اشخاص با توجه به شهرستان اسناد و مدارک. او تنظیم شده است پرداخت می شود $200,000 از طریق سپتامبر. 1.

Mase گفت: ظهور تست محلی اجازه خواهد داد که مقامات بهداشت عمومی و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی به سرعت باد افشان جمعیت از موارد مشکوک.

“اگر (مردم) را می توان رد کرد و یا محروم از داشتن COVID-19 که اطمینان بخش” Mase گفت.

بخش اول تایید بيمار مسافر در الماس شاهزاده خانم کروز کشتی و پرواز از ژاپن همراه با همکار آمریکایی به پایگاه نیروی هوایی تراویس و پس از انتقال به یک بیمارستان محلی است. که فرد وضعیت و محل نگهداری باقی مانده ناشناخته دوشنبه با مسئولان شهرستان دوباره کاهش به ارائه اطلاعات اولیه — شامل محل سکونت ، جنسیت و سن — در مورد کسانی که درمان به صورت محلی.

روز دوشنبه شاهزاده بزرگ ساخته شده راه خود را به خلیج در حالی که اخبار هلیکوپتر دور سربار و یک ناوگان از قایق motored همراه خود را تعظیم و طرف.

کشتی طراحی شده مطلب بهنگام با جزر و مد و پیچیده دولت فدرال و برنامه ریزی برای حرکت ایالات متحده مسافران را به قرنطینه در پایگاه های نظامی در حالی که پرواز خارجی مسافر خانه — همه بدون مشمئز کننده بیشتر ساکنان منطقه خلیج.

دو – سه روز عملیات مراکز در 11 هکتار در سایت در بندر اوکلند شناخته شده به عنوان بیرونی بندر. حصار کردن سایت به سرعت تبدیل به یک نوع از منطقه 51 با آموزش پرسنل پزشکی با پوشیدن تجهیزات حفاظتی غربالگری مسافران در داخل موقت چادر.

بدحال در میان کسانی که آزمایش مثبت برای coronavirus را پیاده با تعداد نامعلومی رهبری به منطقه ناشناس بیمارستان.

کالیفرنیا گرفته خواهد شد با اتوبوس به یکی از دو پایگاه نیروی هوایی تراویس در Solano County یا Marine Corps Air Station میرامار در سن دیگو.

دیگر ساکنان ایالات متحده بعدی خواهد آمد به مقصد پایگاه های نظامی در گرجستان و تگزاس و خارجی و مسافران را چارتر پرواز به کشورهای خود برای قرنطینه وجود دارد.

قبل از قرنطینه نگه داشته Cargile خانواده خود را به اتاق هفت عضو سانتا رزا قبیله ملاقات دو زوج از پتالوما و دو مسافر دیگر از سباستوپول — معنی حداقل 13 گرند شاهزاده مسافران سونوما کانتی ساکنان اولین جمله حسابداری از ساکنان محلی روی outcast کشتی.

برچسب ها توشه بودند دست روی شاهزاده بزرگ برای کسانی که خروج از دوشنبه. بارنی و لیندا Cargile نمی کنید برچسب ها اما خود دختر و خانواده او. تیفانی Essig, 40, شوهرش اسکات Essig, 52 و سه فرزند خود را, زیتون, 8, Liam 6 و Olin, 1 اشغال شده در داخل اتاق در کشتی بودند و با توجه به اولویت بر اساس یک خانواده در تنگ چهارم.

محدود تا حد زیادی به اتاق خود را برای سه روز گذشته مسافران را هنوز هم قادر به سفارش از یک انتخاب از ناهار و شام موارد ارائه شده به آنها است. آنها می توانید قهوه و چای و حتی میوه اگر چه عرضه رو به کاهش است — در اکثر ساعات روز.

Cargile یک مسیحی مؤمن است و تکیه بر ایمان خود و حفظ یک حس شوخ طبعی است. روز دوشنبه او در زمان یک عکس از جزیره آلکاتراز در خلیج سان فرانسیسکو و پیامک یک دوست.

“آنها تغییر جداسازی محل,” او نوشت.

“این یک بازی از قطعیت او گفت:” در یک مصاحبه تلفنی. “اگر شما انعطاف پذیر با تمام این آن را تبدیل خواهد شد بسیار خسته کننده و استرس زا باشد. ما تلاش کردیم که در لحظه باقی بمانید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im