Biodynamic کالن شراب کربن منفی پس از تلاش های پایداری

Vanya Cullen in her biodynamic vineyard
آیکون دوربینوانیا کالن در biodynamic تاکستان اعتباری: فرانسیس Andrijich/فرانسیس Andrijich

مارگارت-رودخانه کالن شراب تبدیل شده و اولین شرکت کشاورزی برای رسیدن به “کربن-منفی” وضعیت — به معنی آن فروشگاه کربن بیشتر از آن ساطع می کند.

کالن شراب بوده و عاری از کربن از سال 2006 جبران آن تولید گازهای گلخانه ای از طریق خرید اعتبار کربن است که پشتیبانی از کاشت درخت در پرت مبتنی بر کربن خنثی است Yarra Yarra تنوع زیستی راهرو 400km شمال پرت است.

در همین حال مدیر عامل و رئیس شراب وانیا کالن را با موفقیت کاهش می یابد این شرکت کربن از طریق مدیریت پایدار زمین و خورشیدی-طراحی شیوه های سراسر کارخانه شراب سازی و 31ha تاکستان به نقطه ای که در آن دیگر نیاز به خرید اعتبار کربن از آنجا که کسب و کار در حال حاضر فروشگاه های کربن بیشتر از آن را تولید می کند.

اختصاصی تغییرات از جمله فشرده مديريت خاک و کمپوست کنار کالن را biodynamic روش در حال رشد منجر به مقدار زیادی از کربن ذخیره شده در خاک.

خاک کربن افزایش یافته است و بیش از 2602 تن بین 2014 و 2019 به طور متوسط 520 تن در سال با توجه به خنثی کربن به کربن آلی خاک تست.

Vanya Cullen. Pic. Iain Gillespie The West Australian
آیکون دوربینوانیا کالن. عکس. Iain Gillespie غرب استرالیا اعتباری: غرب استرالیا

بسیار افزایش یافته و خاک محتوای کربن همراه با مدیریت پایدار شیوه به معنی کالن دیگر نیاز به جبران آن تولید گازهای گلخانه ای از طریق خرید اعتبار کربن هر چند شراب سازی خود ادامه خواهد داد و برای اندازه گیری آن سالانه کربن برای اطمینان از وضعیت آن طول زمان تغییر نمی کند.

کربن خنثی اجرایی ری ویلسون گفت: کالن شراب’ محیط زیست موفقیت نشان داد که چگونه کاهش یک سازمان کربن بدون به خطر انداختن ماموریت و یا سود شد در دسترس است.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de