لایحه نیاز به اطلاعات بیشتر در طولانی مدت مخابرات قطع

چهار کالیفرنیا دموکرات ها در کنگره می خواهید به نیاز به مقامات فدرال برای افزایش اطلاعات آنها افشا در ارتباطات شبکه مانند کسانی که به وجود آمد که PG&E تحمیل چندین خاموشی در اواخر سال 2019.

لایحه حمایت شده توسط کنگره دوریس ماتسوی از ساکرامنتو و co-اسپانسر شده از طرف آمریکا مظنونان حمله به دانشگاه جرد هافمن از سن رافائل مایک تامپسون از سنت هلن و آنا Eshoo پالو آلتو خواهد نیاز به بیشتر از کمیسیون ارتباطات فدرال پس از این آژانس فعال یک ابزار کلیدی برای ارتباطات ارائه دهندگان به گزارش قطع در طول زمان بحران. FCC روشن است که سیستم در اواخر اکتبر در پاسخ به PG&E string عمدی خاموشی با هدف جلوگیری از آتش سوزی در میان شروع از Kincade آتش آن مشتعل در حدود همان زمان و مکان به عنوان یک PG&E انتقال سیستم خرابی در شمال شهرستان سونوما.

ارتباطات ارائه دهندگان گفت: FCC و مطبوعات حزب دموکرات آنها در حال برنامه ریزی برای ارائه قدرت پشتیبان گیری از طریق ترکیبی از باتری و ژنراتور. با وجود آن اطمینان ارتباطات زیرساخت در سراسر شمال خلیج قدرت از دست رفته در طول تمدید PG&E, بسته آف, قطع خدمات به هزاران نفر از اینترنت تلفن همراه و تلفن ثابت کاربران است.

شکست این شبکه — پیشرفت های فن آوری در حال حاضر بسیار گسترده به عنوان دنیوی — نگرانی در مورد اینکه آیا ساکنان خواهد بود قادر به تماس با 911 در اورژانس. خطاب به کسانی که ترس یک کلید است هدف از این لایحه co-اسپانسر شده از طرف تامپسون و هافمن یکی مشترک با نمایندگان مجلس در ساکرامنتو ماهیگیری برای قوی تر قدرت پشتیبان مورد نیاز است.

“مردم نمی باید به نگرانی در مورد که قادر به رسیدن کمک یا تماس با عزیزان در مواقع اضطراری” هافمن در بیانیه ای گفت. “کمیسیون ارتباطات فدرال نیاز به اطمینان حاصل شود که آن را به طور سیستماتیک پرداختن به خطر ارتباطات قطع در طول یک فاجعه است و این قانون جدید را به آنها جهت آنها نیاز به پاسخ برای آینده قطع و جوامع ما بیشتر انعطاف پذیر.”

یک لایحه برای افزایش مقدار از داده ها می تواند یک مزیت به محلی مدیریت اضطراری مقامات مانند کریس Godley منطقه سونوما کانتی اضطراری مدیریت, مدیر, که به نام قانون “مثبت گام اول است.”

“این برای تلفن های موبایل مانند این لایحه در حال رفتن به اطمینان حاصل شود که ما جمع آوری اطلاعات کافی به واقعا درک این مشکل اساسا واقعا سعی کنید به حرکت به یک هدف بیشتر بحث به جای بیشتر اطلاعات حدیثی مانند ما دریافت شده در سال گذشته” Godley گفت. وی با تاکید بر اهمیت بودن قادر به تماس از خدمات اورژانس: “اگر شما نمی توانید به اتصال به 911, شما نیز ممکن است زندگی در یک جزیره در سواحل کالیفرنیا.”

HR 5918 که ماتسوی معرفی شده در اوایل این ماه نیاز به FCC به کامپایل اطلاعات در حوزه تلفن همراه و اینترنت قطع خدمات و صدور توصیه های در مورد چگونه به منظور بهبود سیستم های ارتباطی. این لایحه همچنین نیاز به FCC به برگزاری حداقل یک جلسه عمومی در یک جامعه را تحت تاثیر قرار, و حامیان آن امید آن را بهبود بخشد اورژانس محلی کنندگان درک ارتباطات قطع.

“هنگامی که مردم در تماس با 911 در طول یک فاجعه مانند ما اخیر آتش سوزی, آنها می خواهند به دانستن آنها می تواند کمک کند به سرعت و کارآمد” تامپسون در بیانیه ای گفت. “این لایحه را کمک به دولت های محلی و ایالتی بهتر پاسخ می دهند و آماده شدن برای شرایط اضطراری و من همه چیز را من می توانم آن را به حرکت به جلو و رسیدن به قانون امضا شده تا جامعه ما بهتر قادر به پاسخگویی در مورد یک فاجعه است.”

جدید, به گزارش FCC مورد نیاز خواهد بود به تولید می آیند در بالای موجود جمع آوری داده های این کمیسیون را فراهم می کند در طول فعال سازی آن فاجعه اطلاعات سیستم گزارش دهی. در پاییز گذشته به عنوان مثال روزانه منتشر شده از قطع برق اطلاعات نشان داد که چگونه بیشتر سایت های همراه از دست داده و قدرت به عنوان PG&E خاموشی علامت — در یک نقطه از یک چهارم از سایت های همراه در سونوما و دریاچه شهرستان از خدمات عمدتا به دلیل از دست دادن قدرت به عنوان باتری پشتیبان گیری با شکست مواجه شود و نزدیک به 60 درصد از مارین کانتی همراه سایت ها پایین رفت.

به طور جداگانه در مجلس قانونگذاری ایالتی سن. مایک مک گوایر است برای نوشتن یک لایحه با سن. استیو گلیزر سنا لایحه 431 که نیاز به حداقل سه روز کامل از قدرت پشتیبان سکوهای برای برج های سلولی و کابل فن آوری در بالا خطر آتش سوزی مناطق. این لایحه که هنوز به تصویب دولت و مجلس را به مقامات دولتی تا ژوئیه سال 2021 به پیاده سازی قوی تر استاندارد.

“مخابرات نمایندگان مطمئن باشید ما این بدترین سناریو مورد صدها نفر از برج های سلولی رفتن به پایین به دلیل عدم قدرت نمی خواهد اتفاق می افتد. این به سادگی درست نیست” مک گوایر در بیانیه ای گفت. “از آن زمان کالیفرنیا مراحل و مقرر برج های سلولی باید پشتیبان گیری از قدرت است.”

شما می توانید رسیدن به تحریریه خواهد اشمیت در 707-521-5207 یا [email protected] در توییتر @wsreports.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de