بیل میچل SRJC ریاضی مربی برای 52 سال می میرد 93

بیل میچل رفت به جنگ به عنوان یک نوجوان دریایی بود و به شدت زخمی شده در نبرد مرگبار برای ایوو جیما. سپس او به خانه آمد به منطقه سونوما کانتی و بعد از یک بار راه اندازی پنج دهه کار به عنوان یک معلم به عنوان یک روشن هاردی و نور دل قهرمان محلی.

تمام زندگی خود را Mitchell حفظ خواهد که قهرمانان واقعی از جنگ جهانی دوم بودند که رزمندگان که مانند برادر بزرگتر او ستایش قربانی همه و نه به خانه می آیند.

زمانی که او بازنشسته از سانتا رزا وارد کالج به عنوان بخشی-زمان ریاضی استاد در سال 2017, میچل بود 90 سال سن دارد و تا به حال جان سالم به در ضربه بودن در میدان جنگ دو دوره از سرطان عمل جراحی بای پس عروق کرونر و نارسایی احتقانی قلب. همه را از طریق آن او خوشحال در به اشتراک گذاشتن یک شوخی و برداشتن او سازدهنی به بازی “You Are My Sunshine” یا “دریایی سپاه سرود.”

میچل که ازدواج کرده بود 60 سال به همکار و معلم ایتالیایی – آمریکایی رهبر جامعه جانت مانچینی Mitchell, درگذشت, Feb. 20. او 93.

“بیل بود wunderkind” گفت: SRJC جمهور فرانک چونگ. “او واقعا کاملی از JC — او مهربان بود او باهوش او پرشور در مورد کار خود را و او تا به حال یک حس شوخ طبعی. او بسیار زیبا است.”

William C. Mitchell متولد شد و در Galesburg, ایلینوی, on Oct. 8 سال 1926 و رشد عمدتا در نزدیکی پیوریا. او گفت: یک خبرنگار با SRJC دانشجویی, روزنامه, برگ بلوط که در سن 17 سالگی او در حد دبیرستان و او آرزو داشت به دنبال رهبری برادرش, Robert G. “باب” میچل و پیوستن به آمریکا در مبارزه علیه آلمان نازی امپراتوری ژاپن و محور.

“من برش نگهداری مدرسه و بالا بردن جهنم” بیل میچل گفت: برگ بلوط در سال 2016. “در نهایت دین به نام من و گفت:” شما می دانید, میچل, راه, شما در حال رفتن شما در حال رفتن به رشد به یک ادم بیکار و تنبل.’ و من پذیرفته شده است.”

او التماس کرد با پدر و مادر خود را به رضایت او را جلب در سپاه تفنگداران دریایی. هر چند عمیقا تمایلی به آنها در حال حاضر به حال یک پسر در جنگ لوئیس و رابرت میچل در گذشته کوتاه آمد.

خود را پسر خردسال عضو تفنگداران دریایی در دسامبر. 17, 1943 و آموزش دیده به عنوان یک اسلحه ، او می خواهم تبدیل 17 کمی بیش از دو ماه قبل است.

در اوایل سال 1945 Pvt. میچل و جوخه با 5th دریایی تقسیم شد و بخشی از اولین حمله موج طوفان به شدت غنی شده آتشفشانی در جزیره ایوو جیما. به زودی حدود 7000 تفنگداران دریایی و بیش از 18,000 دفاع از ژاپنی خواهد بود مرده و بسیاری دیگر زخمی شدند.

بیل میچل پس از 18 سال مبارزه کرده بود در این جزیره برای چند هفته زمانی که او در زمان یک گلوله به قفسه سینه خود را بالاتر از قلب خود را. مثل حلزون حرکت کردن که ضربه او پس از آن ricocheted کردن سنگ زده و یک دوم دریایی او را به قتل. اما چهار نفر از 40 نفر مرد در شرکت خود را کشته و یا زخمی شدند.

روز میچل بود به ضرب گلوله کشته شد 9 مارس سال 1945. او تحت درمان در یک بیمارستان صحرایی و سپس تخلیه پرل هاربر و حمل به بیمارستان نیروی دریایی در سن لیندرو.

در مارس 18, B-17 Flying Fortress بمب افکن که در آن برادرش باب میچل به عنوان یک 20 ساله توپ برجک توپچی رفت بیش از آلمان است. او خواهد بود اعلام کشته در عمل برخی از زمان بعد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>