سال بزرگ برای Rockingham پرستاری فارغ التحصیل

صدا تلگراف
The door to nursing is opening for Rockingham General Hospital’s Mackenzie Bennett
آیکون دوربیندرب به پرستاری است, باز, برای, Rockingham, عمومی بیمارستان مکنزی بنت

Rockingham را مکنزی بنت یکی از 15 آموختگان پرستاری و مامايی که شروع به کار در, Rockingham, بیمارستان عمومی در ماه گذشته.

با این سال RGH مصرف سن بین 21 و 48 خانم بنت 38, پیوستن به حرفه پرستاری در بعد از پایان برد.

خانم بنت به اتمام پاره وقت دانشگاه دوره با حمایت از او و دختران در سن 11 و 8. او گفت: با داشتن فوق العاده تجربیات زندگی به عنوان یک پرستار فارغ التحصیل شد و یک جایزه اما نقش بود و هنوز هم چالش برانگیز است.

“اصالت من مطالعه روانشناسی, اما من به زودی روشن به پرستاری از آنجا که من متوجه شدم من می خواستم که یک به یک تعامل با مردم من در مراقبت از,” او گفت:.

“لحظه ای به من رفت و در اولین prac من می دانستم که آن را به سمت راست حرکت می کند. من همچنین فکر می کنم آن را بسیار سرد — من همیشه مشترک بسیاری با آنها و صحبت ما در مورد فیزیولوژی و زیست شناسی که من مطالعه این افراد است.”

این RGH فارغ التحصیلان از جمله 13 پرستاران ثبت نام شده و دو ماماها هستند در شروع سال بین المللی پرستار و ماما که افتخارات 200 تولد فلورانس بلبل.

RGH مدیر پرستاری و مامایی هدر پیرس استقبال این گروه است.

“فارغ التحصیلان آوردن بسیاری از تجربه های مختلف و مهارت های لازم برای نقش من به جلو نگاه به ورودی خود را در سراسر سال به عنوان آنها شروع به خود را حرفه ای در پرستاری و مامایی حرفه ای” Ms پیرس گفت.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im